ARWEN İSTANBUL

Projeyi Takip Et
KURTKÖY Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 80
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 50
Teslim Tarihi : 2015-09-01
Fiyat Aralığı : 155250
SALDAN İNŞAATSALDAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : EYLÜL 2015
 
Arwen İstanbul Evleri projesi Saldan İnşaat ile Öz-Ka İnşaat ortaklığıyla hayata geçiriliyor.
 
ŞİMDİ ARWEN ZAMANI!
 
Standartları Yükselttik,Sınırları Zorladık
Arwen İstanbul, ayrıcalıklı yaşam konseptinin temel ihtiyaçlarına  göre dizayn edildi. İleri teknoloji bina otomasyanlarına uygun teknik alt yapı ve çevreye duyarlı yüksek standartda imalat ve çağdaş yaşam alanları amaçlı mimari dizayn, projenin temelini oluşturmuştur. Arwen İstanbul’ un concierge hizmeti, güvenlik hizmeti, resepsiyon, otopark hizmeti, ortak alanlarda kesintisiz internet ve  kesintisiz enerji (jeneratör) projenin önemli avantajlarından sadece bazılarıdır. Projenin bir diğer önemli özelliği modüler kat planı tasarımı sayesinde ihtiyaca uygun farklı büyüklüklerde ofis alternatiflerine sahip olmasıdır. Ofis ve home ofisler modüler sistem sayesinde dönüştürülebilir ve aynı zamanda residance olarak kullanılabilir özelliktedir.
 
Her şeyi düşündük, özenle tasarladık…
Kurtköy bölgesinde iş ve sosyal hayatın en dinamik bulvarı üzerinde yer alan Arwen İstanbul 5.080 m2 arsa üzerinde 21.256 m2 alana sahiptir. Zemin etüdleri ve hafriyat çalışmalarında projenin depreme karşı en uygun zemine sahip olduğu tespit edilmiş olan projede 50 ila 110 m2 arasında değişen stüdyo 1+1 / 2+1 / 3+1 daireler tasarlanmıştır. 455 m2 kapalı 355 m2 açık olmak üzere toplam 810 m2 lik çok amaçlı sosyal mekanlar, restoran, cafe, teras dizayn edilmiştir. Projede 148 kapalı + 35 açık olmak üzere toplam 183 araçlık otopark mevcuttur.
 
“Şimdi tam zamanı!..”
 
Zamanın değerini bilenler için…
Arwen İstanbul, değişimin kalbinin attığı Kurtköy’de ayrıcalıklı ve kaliteli hayatın sembollerinden birisidir.
Yaşamınıza değer katacak hiçbir ayrıntının unutulmadığı ve mükemmelin üst sınırını zorlayan Arwen İstanbul, gerek konukları ve gerekse yatırımcılar için daima ideal bir proje olarak yer alacaktır.
 
Şimdi mola zamanı!
Keyfinizden taviz vermedik…
Arwen İstanbul, bütün gün ofiste çalışırken, arada vereceğiniz küçük bir mola keyfini, içinde bulunan cafe ve restoran ile daha keyifli hale getiriyor.
Bu sayede ne şekilde olursa olsun, moladan sonra işinize kusursuz işleyen bir zihin ile geri döneceksiniz.
 
Şimdi keyif zamanı!
İşinize keyif katmayı hedefledik …
Çalışmaktan mutluluk duyanlar için keyifli bir çalışma alanı olan Arwen İstanbul, teknolojik altyapısı ve sosyal olanaklarıyla, başarılarla dolu bir çalışma hayatının tüm gerekliliklerini yerine getiriyor.
İş hayatı dışında da vakit geçirebileceğiniz ve hobilerinize zaman ayırabiliceğiniz olanakları Arwen İstanbul farkıyla yaşayacak ve günün tüm yorgunluğunu geride bırakacaksınız.
 
Şimdi alışveriş zamanı!
Hiçbir şey eksik olmasın istedik…
Arwen İstanbul, bulunduğu lokasyonda yer alan farklı alışveriş imkanlarının yanı sıra kendi bünyesinde de günlük ihtiyaçlar başta olmak üzere yaşamınızı kolaylaştıracak tüm gereksinimleri sağlayabileceğiniz alışveriş merkezi ile hayatınıza değer katıyor.
 
Şimdi spor zamanı!
Daima sağlıklı ve zinde kalın istedik…
Modern yaşam tarzının vazgeçilmezi haline gelen spor, projemizin en önemli yapı taşlarındandır. Günün tüm stresini atabileceğiniz spor merkezimizde cardio’dan bisiklete, plates’ten yogaya her türlü sportif ihtiyaçlarınızı karşılayacak son teknoloji fitness ekipmanlarıyla  sizi spora davet ediyoruz.
 
Şimdi dinlenme zamanı!
Sağlığınızı unutmadık…
Sevdiklerinizle birlikte birbirinden farklı aktivitelerle formunuzu koruyup; dostlarınızla günün stresini atabileceğiniz imkanlar hemen yanı başınızda. Yoğun iş ortamından biraz olsun uzaklaşmak istiyorsanız, ailenizle, arkadaşlarınızla ya da yalnız yapacağınız sauna, buhar odası, fin hamamı, jakuzi  ve masaj olanakları ile kendinize sağlığınız için zaman ayırabileceksiniz..
 
Şimdi konfor zamanı!
Her metrekarede konfor ve huzur hayal ettik…
Arwen İstanbul’un 2 bloktan oluşan tasarımında 50 m2’den 110 m2’ye kadar farklı metrekarelerde ofis, home ofis ve residance daireleri, konforlu tasarımlarıyla,  benzersiz bir yapı olarak ön plandadır.
 
Proje, ısıtma ve soğutma sistemini pay ölçer maliyet sistemi ile çözmüş, ekonomik yönetim anlayışıyla son derece tasarruflu hale getirmiştir. Tamamen güneş gören ve yaşam amacınıza en uygun şekilde dizayn edilen ofis ve home ofisler bölgenin en iddialı projesi olmuştur.
 
Şimdi ağırlama zamanı!
Hiçbirşeyi Unutmadık…
Arwen İstanbul, tüm olanakların yanı sıra projesinde yer alan Near Port Oteli ile iş ve sosyal yaşamınızı zenginleştiriyor.
Arwen İstanbul’un özel fiyat ve indirim koşullarıyla konuklarınızı ağırlayabileceğiniz, iş toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz beş yıldızlı konfor sizleri bekliyor.
 
LOKASYON
 
“Şimdi kolay ulaşmanın zamanı!..”
 
Her yere yakın olsun dedik…
İstanbul‘un yükselen yıldızı Kurtköy’de yer alan projemiz sunduğu birçok olanağın yanı sıra ulaşım alternatifleriyle de göz kamaştırıyor.
Sabiha Gökçen Havaalanına, Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden Viaport’a, Tekno Park’a, Saturn’e, ulaşım atardamarı TEM otoyoluna, Formula 1 pistine, Sabancı Üniversitesine, Okan Üniversitesine, Koç Lisesine, Pendik Marina ve Yalova hızlı feribotuna sadece birkaç dakika mesafede olan Arwen İstanbul ulaşım anlamında da avantaj sağlamaktadır.

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-kurtkoyyeni-konut-projelerisaldan-insaat-arwen-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451