KELEBEKIA

BİR KELEBEK KANAT ÇIRPAR... VE HAYAT RENKLENİR

Projeyi Takip Et
SANCAKTEPE SEVENLER CADDESİ, ŞEHİT HASAN GENÇ SOKAK Sancaktepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 189
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 62
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 189000
SİNPAŞ YAPISİNPAŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Doğaya kanat açın...

Artık şehrin kalabalığını ve gürültüsünü geride bırakabilirsiniz. İstanbul'un yükselen merkezlerinden Sancaktepe'de sizi hayallerinizin ötesinde renkli, canlı ve huzurlu yepyeni bir yaşam bekliyor..

Eşi benzeri olmayan kelebek şeklinde dev bir göl, görmeye alışık olmadığınız bir manzara sunuyor. Kendini temizleyebilen biyolojik göl, çevresindeki çeşit çeşit çiçekler ve bitkilerden oluşan özel peyzajıyla ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor...

Projenin % 85'ini oluşturan peyzaj ve göletin sunduğu keyif ile birlikte hayatına değer katmak ve geleceğe değerli bir yatırım yapmak isteyenler, şimdi Kelebekia'da buluşuyor.

Özlem duyduğunuz bahçe yaşamını, doğal malzemeler kullanılan konforlu ve modern evler tamamlıyor. Doğa içindeki zengin sosyal yaşam, keyfinizi daha da arttırıyor. Gelin, siz de şimdi Kelebekia'da doğaya kanat açın. 

İç Resimler

KELEBEKIA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasisancaktepe-yeni-konut-projelerisinpas-yapi-kelebekia): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451