İŞ MODERN

Projeyi Takip Et
ZİYA GÖKALP MAHALLESİ, SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI, HESKOP YANI İKİTELLİ Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 122
Metrekare Aralığı : 600
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 100000
SİNPAŞ YAPISİNPAŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İŞ MODERN
Lokasyon bakımından İstanbul’un en değerli sanayi bölgesi olan İkitelli’de yer alan İş Modern Bölge’nin gelişim aksı olarak kabul edilen Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde ve Masko’nun yanı başında bulunan ticari değeri çok yüksek olan lokasyonuyla dikkat çekiyor.
 
Gıda, tekstil, ayakkabı, mobilya, plastik sanayi, otomotiv, matbaa, makine imalatı gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan ve toplam 63 bin metrekare arsa alanından oluşan İş Modern imalat, atölye ve depolama ihtiyaçları olan firmaların beklentilerine yanıt verecek şekilde planlandı.
 
Blokların metrekare büyüklükleri 600 metrekare ile 14 bin 500 metrekare arasında değişen İş Modern 5 metre ve üzeri tavan yükseklikleri, yüksek taşıma gücü, bölümlerin önünde araç yükleme-boşaltma için otopark ve çift yönlü tır manevra alanları ile büyük ve orta ölçekli firmalar için emsalsiz çözümler sunuyor.
 
Tüm katlardaki alanlar 9 metrelik geniş aks aralıklarıyla kullanıcılarına yerleşim ve hareket özgürlüğü kazandırıyor.
 
İş Modern'de yeni bir dönem başlıyor
 
Sinpaş İş Modern'de isteyene satılık isteyene kiralık işyerleri!
 
İstanbul sanayisinin son yıllardaki en önemli merkezlerinden İkitelli’de imalat, atölye ve depolama ihtiyacı olan firmalar için özel olarak tasarlanan İş Modern’de yeni bir döneme adım atıldı. İş Modern’in birinci ve ikinci etaplarında isteyen firmalara kiralık, isteyen firmalara satılık bölümler sunulmaktadır.
 
Sinpaş'tan sizi ve firmanızı zirveye taşıyacak bir ticaret merkezi : İş Modern!
 
Ülkemiz ve yakın coğrafyası için iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılayan fonksiyonel iş alanlarından bireyler için fark yaratan yaşam komplekslerine, yıllardır örnek alınan yapılara imza atan Sinpaş, şimdi de farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir merkez yaratıyor. 
 
Sinpaş'ın farklı sektörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladığı İş Modern, İstanbul'un iş dünyasında parlamaya hazırlanıyor.
 
Kampon ve tırla bütün katlara ulaşım imkanı : 
İş dünyasında nakliye masraflarının azaltılması için lojistik faaliyetlerde tır kullanımı arttığından, bu özel projede her kata tırla ulaşım imkanı sunulmaktadır.
 
15 metre genişliğinde sirkülasyon koridoru :
Bloklar arasında yer alan sirkülasyon koridoru, kamyon ve tırlar için rahat hareket imkanı, yükleme ve boşaltma işlerinde kolaylık sağlamaktadır.
 
9 m'lik geniş aks aralıkları : 
Tüm katlardaki alanlar, 9 metrelik geniş aks aralıklarıyla kullanıcılarına yerleşim ve hareket özgürlüğü kazandırmaktadır.
 
Site yönetimi hizmeti : 
İş Modern'in her köşesi, Güvenlik Merkezi tarafından 24 saat kameralarla denetlenmekte ve profesyonel site yönetim hizmeti verilmektedir.
 
Nasıl İsterseniz öyle İş Yeri…
 
İş Modern Ticaret Merkezi kapsamında, ayrı bir parsel üzerinde konumlandırılmış müstakil işyeriniz ile işinizi, Siz Nasıl İsterseniz öyle yapma fırsatınız var.
 
İş Modern Ticaret Merkezi’nin sahip olduğu bir çok avantajın yanı sıra müstakil kullanım ve işinize uygun şekilde inşa edilme fırsat sunmaktadır.
 
İşinize özel müstakil yapının öne çıkan özellikleri:
 
* 5.636 m² kapalı inşaat alanı
* Katlara TIR ve kamyon ulaşımı
* 2.300 m² arsa üzerine 1.150 m² taban oturumu
* 5,5 m kat yüksekliği
* 8 m net aks aralığı
* Esnek imalat olanakları

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

İŞ MODERN İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-ikitelliyeni-konut-projelerisinpas-yapi-is-modern): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451