ÇAMLICA +210

Projeyi Takip Et
Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ERKAN İNŞAATERKAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İSTANBUL KANATLARIMIN ALTINDA

Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’un merkezinde, kentin vazgeçilmez güzelliklerinin kaynağı Boğaz’a yönlenen Çamlıca+210 projesi, berrak pencerelerin ardında ve müstakil bahçesinde yeşilin ve mavinin keyfini yaşatacak modern bir yaşam alanı sunuyor. Kentin en yüksek tepesinde yer alacak konutların sadece burada yaşayanlar için değil, İstanbul silueti için de özel bir anlamı olacak.

· 11,5 dönüm arazi
· 220 m2 ile 900 m2 arasında değişen
  Çatı Dubleksi, Bahçe Dubleksi
  ve Müstakil Villalar
· Kişiye özel kat planları
· Kapalı yüzme havuzu
· Açık yüzme havuzu
· Her blok için özel kapalı otopark
· Depo
· Jeneratör

Boğaziçi Köprüsü 3 km (Gişeler)
Üsküdar 4,7 km (Meydan)
Kadıköy 5 km (Rıhtım)
Şile Otoban Yolu 12 km (Alemdağ cad.)
 
Şehrin içinde ama şehrin karmaşasından uzak, yemyeşil, duru bir kır havasını teneffüs edebileceğiniz, geceleri de özel yansımaları ile huzurlu bir İstanbul mahallesi Çamlıca. Yeşilliklerle çevrili Çamlıca+210 projesi semtin klasik "güzel ve yalın" değerlerini günümüze yeniden kazandıracak.

Ağaçlarla çevrili konutlar kesintisiz, geniş pencerelerinden yeşilin iç mekanlara nüfuz ettiği saydam bir mimariye sahip. Açık alanları doğal bir akışla gündelik ritimle birleştiren Çamlıca+210 projesi ferah mekanlarıyla çağımızın nitelikli yaşam anlayışının kent dokusuna yansıdığı bir tasarım öneriyor.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-yeni-konut-projelerierkan-insaat-camlica-210): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451