AKTAŞ BOĞAZİÇİ EVLERİ

Projeyi Takip Et
KANDİLLİ Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 81
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 98
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 621000
AKTAŞ İNŞAATAKTAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Boğazı'nın en güzel köşelerinden biri olan tarihi Kandilli semtinde hayata geçirilen Aktaş Boğaziçi Evleri, sahile 15 dakika yürüme mesafesi tertemiz boğaziçi havası ile şehir hayatının stresinden ve yorucu temposundan sıyrılmak isteyenler için sakin bir ortam sunuyor.
 
Aktaş Boğaziçi Evleri, 80 aileyi daha Kandilli'ye çağırıyor. Aktaş Boğaziçi Evleri, 8 blok ve 1 adet 2'nci derece tarihi köşkten oluşuyor. Aktaş Boğaziçi Evleri'nde dairelerin tamamı 2+1,3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor.

AYRICALIKLAR

Güvenlik ve Sosyal Yaşam

Yorucu bir günün ardından evinize geldiğinizde ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz açık ve kapalı yüzme havuzlarımızda stres atabilir, çocuklarınızın kendileri için ayrılan oyun alanlarında doğa ile iç içe büyümelerini izleyebilirsiniz!
• 24 saat güvenlik ( site girişinde güvenlik için mekanlar, 24 saat kameralı sistem, 24 saat güvenlik görevlisi )
• Site çevresinde 2m yüksekliğinde ( 1m beton duvar +1m ferforge demir parmaklık )
• Kapalı ve açık otopark alanları • Fitness salonu, Sauna, Türk Hamamı
• 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu   • Çocuk oyun alanları

% 85 Yeşil Alan

Yan yana sıralanmış, beton bloklardan oluşan bir şehirde yaşarken %85 i yeşil alan olarak tasarlanmış konaklarımızda, doğa ile iç içe olmanın keyifli ayrıcalığını yaşayacaksınız. Her sabah kuş sesleri ile uyanacak ve temiz havayı içinize çekerek, güne huzurlu ve mutlu başlayacaksınız!

• Proje uygun peyzaj alanları
• Projeye uygun yürüyüş, koşu ve dinlenme alanları

Deprem Güvenliği

Ülkemizin deprem gerçeğini göz önünde bulundurarak, tüm inşaat aşamalarımız deprem yönetmeliği standartlarına uygun olarak yürütülmektedir. Sizin ve sevdiklerinizin hayatı bizim için önemlidir. Aktaş İnşaat olarak, huzurla uyuyacağınız evler yapıyoruz!
Aktaş Boğaziçi Evleri depreme karşı en dayanıklı zemin olan doğal kayalar üzerine perdeli ve statik dengeleri tam olarak sağlayan sistem ile iş makinaları ve kompresörlerle kırılarak inşa edildi.

Aktaş Boğaziçi Evleri tümüyle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanmış olan Standartlara ve Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik (2007)'e uygun olarak tasarlanmış, ilgili Yönetmelik ve Standartların gerektirdiği tüm şartlar sağlanmıştır. Saha bütününde ve tüm blokların altında ayrı ayrı sondaj çalışması ve jeofizik çalışmalar (rezistive-özdirenç ölçümleri, microtremör, presiyometre ve sismik kırılma ölçümleri) yapılmıştır.

Malzeme Kalitesi

Aktaş Boğaziçi Evleri’nin iç mekanları, her metrekaresi size kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde ve birinci sınıf malzeme kullanılarak tasarlandı! Evinizin her köşesinde, baktığınız her yerde kaliteyi ve özeni göreceksiniz!

• Salon ve odalarda 1. sınıf lamine parke.
• İç kapılar ve kasaları; Masif ağaç üzerine meşe kaplamalı. Salon ve mutfak kapıları camlı.
• Daire dış kapısı; Ahşap kaplamalı çelik kapı.
• Daire giriş holünde ahşap gömme vestiyer.
 

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-kandilliyeni-konut-projeleriaktas-insaat-aktas-bogazici-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451