ESTON ŞEHİR

Projeyi Takip Et
BAHÇEŞEHİR TATARAK ÇİFTLİĞİ MEVKİİ, ÇINARLI CAD. Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 315
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 80M2
Teslim Tarihi : 0000-00-00
Fiyat Aralığı : 609000
ESTON YAPIESTON YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Her biri bahçeli, teraslı ya da balkonlu olan dairelerin camları, gün ışığını en iyi alacak şekilde tavandan yere kadar iniyor. Tüm site, kapalı otoparklar sayesinde daha yeşil ve yolları daha az araçlı olduğu için çocuklar özgürce mahallede oyun oynarken anne ve babalar rahat ediyor.

Özgün bir mimariye sahip daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar değişen konut seçeneklerinden biri mutlaka sizin yaşam tarzınıza uyacak ve evinizden gökyüzünü kucaklayacaksınız.

Eston Şehir Mahallem projesinde, bulunduğu arazinin doğal vadi yapısını, proje sakinlerini bir araya getirecek bir park olarak hayal ettik. Projemizin ana hedefi; farklı konut birimleriyle birlikte, komşuluk ilişkilerini canlı açık hava mekânlarıyla desteklemek ama bunu yaparken de mahremiyetten ödün vermemekti. Vadiden konut birimlerine sızan kılcal yeşil kollar, tüm yerleşimi birbirine bağlarken, projenin hatları yaya ve bisiklet yollarını oluşturuyor. Böylelikle site içi sosyal hayat, araç trafiği sebebiyle kesintiye uğramıyor ve peyzaj çeşitliliği sağlıyor. Az katlı konut bloklarıyla fiziksel ve sosyal çevre zenginleşirken, zamanla oluşmuş hissi veren bir yerleşim dokusu meydana geliyor.

Bu vadiyi bir mahalleye dönüştürürken tasarladığımız çocuk oyun alanları, komşuluk ilişkilerini destekleyen sosyal alanlar, sitenin ana caddesinde günlük ihtiyaçları karşılayacak ticari üniteler yaşamı güzelleştiren zenginlikler arasında yerini alıyor.

Swanke Hayden Connel Mimarlık, Aukett Swanke Grubu bünyesinde 1996 yılında kurulan bir mimarlık şirketidir. Londra ofisiyle kurduğu güçlü işbirliğiyle farklı alanlarda proje tasarım hizmetleri vermektedir. Tasarım yaklaşımıyla etkili çözümler sunarak, kentsel dokuyla uyumlu, ekolojik duyarlılığı gözeten, sürdürülebilir ve yaşam kalitesini ön planda tutan çevreler yaratmayı hedefler.

ULAŞIM AVANTAJI

Istanbul’un yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktalarında yer alan Eston Şehir Mahallem’den, her yere kolayca ulaşmanız mümkün. Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Ayrıca Bahçesehir’e kadar uzanacak olan metro hattına ve hızlı trene olan yakınlığı, Eston Şehir Mahallem’i her geçen gün artan bir değere dönüştürüyor.

AYRI BİR YAŞAM MERKEZİ

Bahçeşehir, 26.000 m2’lik göleti ve 300 bin m2’lik gezinti alanıyla İstanbullular’ın hatta sonları nefes almak, ailece vakit geçirmek için gittiği yeni bir uğrak yeri oldu. Bahçeşehir Park rekreasyon alanı içinde, çeşitli restoranlar, oyun parkları, özel kulüpler, çay bahçesi ve gösterilere, konserlere ev sahipliği yapan İstanbul’un ikinci büyük Arena Sahnesi yer alıyor.

Eston Şehir Mahallem’de, mutluluğu sadece evinizin içinde değil, çevresindeki koskocaman yeşil alanda da yakalayacaksınız. Çocuklar hem özgürlüğü tadacak hem de doğayı keşfedecekler.

Her yaştan çocuk ve genç için düşünülmüş açık ve kapalı kültür-aktivite alanlarında, çocuklarımız dört mevsim beraber vakit geçirebilecekler.

+ Macera Oyun Alanları
+ Mini Futbol Sahası
+ Açık Çocuk Havuzu
+ Okuma Odası
+ Çocuk Oyun Parkları
+ Basketbol Sahası
+ Sinema ve Playstation
+ Oyun ve Performans
+ Bisiklet Yolu
+ Tenis Kortu
+ Genç Aktivite Odası
+ Spor Odası

 

Dış Resimler

İç Resimler

ESTON ŞEHİR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibahcesehir-yeni-konut-projelerieston-yapi-eston-sehir): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451