NİSBETİYE ON

Projeyi Takip Et
NİSBETİYE CADDESİ NO:10 Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 92
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 88
Teslim Tarihi : 2014-04-01
Fiyat Aralığı : 2322000
ARB (ATLAS-RENKYOL-BİRİNCİOĞLU) İNŞAAT ADİ ORTAKLIĞIARB (ATLAS-RENKYOL-BİRİNCİOĞLU) İNŞAAT ADİ ORTAKLIĞI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İstanbul'un hızla gelişme sürecine girdiği 1960'lı yıllarda oluşmaya başlamış, şehir merkezine ve boğaz hattına yakınlığı ile çok kısa sürede şehrin en prestijli yerleşim merkezlerinden biri haline gelmiş Nisbetiye Mahallesi, uzun yıllardır semtin sembolü olacak, bu seçkin bölgenin karakterine mimari referans teşkil edecek bir projenin ihtiyacını duyuyordu.
 
Seçkin, şık, güçlü karakterli, geçmişten izler taşıyan, günü yakalayan, geleceğe ilham veren, İstanbullu Nisbetiye On, Etiler-Levent hattının en merkezi yerinde, Nisbetiye Caddesi üzerinde yerini alıyor.
 
Nisbetiye On bugün ile geçmişin karışımından oluşan, İstanbul'un kültürel mirasını koruyan bir mimari felsefeyi benimsiyor.
 
İstanbul, Nisbetiye'de yeniden yaşanmaya başlıyor.
 
PRESTİJLİ YAŞAM ONDA
 
Sizi ilk görüşte etkileyen, elit bir mimariye ve benzersiz bir iç tasarıma sahip proje, toplam 36.000 m2 kapalı alan üzerinde yükseliyor. Proje dahilinde yaklaşık 11.000 m2 konut ve 11.000 m2 ticari alan bulunuyor. 14.000 m2'lik alan ise bina sakinlerine çok geniş bir servis alanı olarak ayrılmış durumda.
 
Konut bölümünde 5 farklı yerleşim planına sahip, 3 tip rezidans seçeneği mevcut. Farklı büyüklüklerdeki rezidansların her bir metrekaresi Zeynep Fadıllıoğlu'nun özenle planladığı yalın ve dingin tasarım çizgilerini taşıyor.
 
Nisbetiye On, hem Nispetiye caddesi'ne, hem de Aytar Caddesi'ne cepheli olmasının avantajlarını projede yer alan ticari mekanlara da yansıtıyor. Bu iki yoğun cadde arasında bağlantı sağlayan projenin, Nisbetiye caddesi üzerinde yer alan bölümleri prestijli yeme-içme mekanlarına ayrıldı. 
 
Aytar caddesi üzerindeki alanlarda ise tasarım, sanat galerisi, mobilya, ev, yaşam ve designer moda mağazalarının yer alacağı keyifli bir alışveriş mekanı planlandı. Nisbetiye On, projenin tamamlanması ile birlikte, sadece Levent-Etiler hattının değil, İstanbul'un en seçkin çekim merkezlerinden biri olacak.
 
MİMARİ - TURGUT TOYDEMİR
 
Bölgenin dokusuna, işlevsel ve görsel mimarisi ile değer katacak, yön verecek, tüm gereksinimleri zamanımızın yaşam standartlarının üzerinde belirlenmiş Nisbetiye On projesine imza atmış olmanın şahsım için önemi büyüktür.
 
Büyükdere arterinin önemiyle bu bölgede oluşturduğumuz birçok değerli yapıya bir yenisini eklemekten memnuniyet duymaktayım.
 
İÇ MİMARİ - ZEYNEP FADILLIOĞLU
 
Nisbetiye On projesine tasarım yapma teklifi tüm ekibimi heycanlandırdı.
 
Şehrin en işlek bölgelerinden birinde bulunan bu çağdaş binaya, art nouveau öğeler ekleyerek, Nişantaşı'nın köklü apartmanlarına atıfta bulunmak ve belli bir dönemin dilini konuşturmayı arzu ettik.
 
Bu binanın iç tasarımını yaparken teraslarından, lobisine, koridorlarından dairelerine tüm alanlarında bir yaşam kültürünün hissiyatını vermek istedik.
 
Nisbetiye On, ilk adımımızdan itibaren size özel bir mekana ait olma hissiyatının yanı sıra, günümüz insanının tüm konfor ve fonksiyonellik ihtiyaçlarına cevap verecek ayrıcalıklı bir bölge olacak.
 
LEED
 
Nisbetiye On, İstanbul'un LEED Sertifikasına aday birkaç öncü binasından biri olma özelliğini taşıyor.
 
LEED Sertifikası, ABD'deki Çevre Dostu Binalar Konseyi tarafından geliştirilen bir dizi kriterin karşılanması halinde, yine aynı konsey tarafından veriliyor. Sertifika, bunu almaya hak kazanan binanın, "Enerji ve Çevre Dostu" olduğunu, binada enerji ve su tasarrufunun tüm yaşam döngüsü boyunca sağlandığını ve böylece günlük su ve enerji maliyetlerinin minimuma indirildiğini belgeliyor.
 
Nisbetiye On'da yağmur suları toprağa karışıp gitmeyecek; özel havuzlarda toplanarak, binanın peyzaj sulama ve pis su gider sistemlerinde kullanılacak. Güneş enerjisi panellerinden sağlanan ücretsiz enerji ile bina ortak alanlarının elektrik ihtiyacı önemli ölçüde karşılanacak.
 
LEED kriterlerine uygun tasarlanmış havalandırma sistemleri sayesinde, daireler arası hava geçirgenliği minimum seviyeye indirilerek, yemek kokuları, komşunun sigara dumanı gibi rahatsızlıklar asla yaşanmayacak.
 
Nisbetiye On'da bunlar gibi pek çok ince detay, çevre dostu olmanın ötesinde bir anlayışla ve sakinlerine maksiumum fayda ve konfor sunma amacıyla tek tek tasarlandı.
 
SPOR
 
Yüzme, cardio, fitness ve her türlü stüdyo dersleri yapma imkanı sağlayan ve sadece Nisbetiye On sakinlerine özel spor kulübü, mekana doğrudan açık hava sirkülasyonu sağlayacak şekilde teras katında planlandı.
 
Güne zinde başlamak, günlük stresi ter atarak gidermek; hangisini tercih ederseniz edin, spor yapma imkanı yaşam alanınızda ve evinize sadece bir kaç adım mesafede...
 
SPA
 
Sizi günlük koşuşturmanın yorgunluğundan uzaklaştıracak, çok özel bir spa alanı Nisbetiye On'un teras katında hayat buluyor.
 
Sadece Nisbetiye On sakinlerinin kullanımı için tasarlanmış, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve masaj odalarıyla mükemmel bir Spa deneyimi sizi bekliyor.
 
Spa keyfini aynı çatı altında yaşama lüksü Nisbetiye On'da!
 
TEMALI ODALAR
 
Nisbetiye On'da siz ve misafirlerinizin paylaşım alanları dairenizle sınırlı değil.
 
Davet Odası
 
Kalabalık davetleriniz için günboyunca tamamen size ayrılmış özel bir oda.
 
Konaklama Odaları
 
Sizi ziyaret eden misafirlerinizi aynı çatı altında ağırlayabilmeniz için 5 yıldızlı otel konforunda tasarlanmış özel konaklama odaları. 
 
Gamer Odası
 
Bilgisayar oyunlarının en çekişmelileri bu dört duvar arasında yaşanacak.
 
Çocuk Oyun Odası
 
Çocuklarınız hatları yuvarlatılmış, renkli, neşeli ve sadece onlara ait bir ortamda oyun oynamanın keyfini yaşayacak.
 
BBQ Odası
 
Panoramik  teras katında  BBQ keyfi sizi ve misafirlerinizi bekliyor.
 
MAĞAZALAR
 
Çekim Merkezi
 
Nisbetiye On, lezzet, tasarım, moda, sanat ve dekorasyon dünyasının öncü isimlerinin buluştuğu, İstanbul'un en özgün çekim merkezi olmaya aday.
 
Nisbetiye Caddesi cephesinde cafe ve restoran olarak kullanılması amaçlanmış farklı m2'lerde ve geniş teras alanlara sahip ticari alanlar, Aytar cephesinde ise yine farklı ancak daha yüksek metrekareli ve sanat galerisi, mobilya, dekorasyon,   tasarım ve haute couture  fonksiyonlu kullanılabilecek,  talebe bağlı olarak birleştirilebilir mağazalar   yer almaktadır.  İstanbul, Nisbetiye On ile rafine zevklerin buluşma noktası olacak.
 
Tamamı kiralanacak olan işyerleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için 0-216-321-5066 (pbx) no.lu telefondan satış ofisi ile irtibata geçiniz.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projeleriarb-atlas-renkyol-birincioglu-insaat-adi-ortakligi-nisbetiye-on): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451