The Skymark İstanbul

Eşsiz bir iş Deneyimi

Projeyi Takip Et
Levent Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
EriapartnersEriapartners PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İş Dünyası The SKYMARK ile Yükseliyor.

İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Levent’de, Büyükdere Caddesi üzerinde A+ İş yaşamına uygun ofis binası olarak tasarlanan The Skymark, inovatif minmari yaklaşıma sahip ikon yapısıyla iş dünyasına yeni bir anlayış getiriyor.

Kanyon ile Metrocity alışveriş merkezleri arasında, Kule ve Batı ofisleri olmak üzere iki ana bölümden oluşan bu ikon yapıda, farklı büyüklükte mekan seçenekleriyle, her türlü ofis ihiyacına uygun modüler alanlar mevcut.

Kule Ofisleri, Büyükdere Caddesi üzerinden görkemli lobisinin açıldığı ferah girişi, ofis alanlarında yaratılan kusursuz işçiliği ve daha birçok detayı ile modern iş yaşamının lüks yorumu niteliğinde.

Yenilikçi tasarıma uyumlu şekilde her detayında en yeni teknolojik sistemlerle donatılan The Skymark, iç ulaşımdan iletişime, güvenlikten, ısı ve aydınlatmaya kadar ofis çalışanlarının verimliliğini ve tasarrufunu artıran kusursuz bir otomasyon sisteminin kontrolü altında.

The Skymark, sürdürülebilirlik prensibine  bağlı kalınarak tasarlanan yapısı, esnek ofis alanları, enerji tasarrufuna yönelik donanımı ve tüm bina yönetim sistemlerini tek bir platformda toplayan akıllı bina teknolojisi ile iş yaşamına yepyeni bir soluk getirecek.

The SKYMARK,

İŞ Dünyasının Tam Merkezinde

The Skymark, günümüzün hızlı yaşam temposu içinde ihtiyaç duyulan her türlü ulaşım imkanına kara, deniz ve havayoluyla, kolay ve hızlı bir şekilde olanak sağlıyor. Iş dünyasının merkezinde olmasının yanı sıra, en iyi markalara ev sahipliği yapan alışveriş merkezlerine, şehrin gözde otel, eğlence, kültür, sanat ve spor merkezlerine de yürüme mesafesinde bulunuyor.

Hızlı ve Kolay Ulaşım

Metro

Gayrettepe / Esentepe 2 dk

Şişli/Mecdiyeköy 4 dk

Taksim 6 dk.

Şişhane 10 dk.

 

Havaalanı

Sabiha Gökçen Havaalanı 20 dk

Atatürk Havaalanı 20 dk

 

Köprü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 7 dk

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-leventyeni-konut-projelerieriapartners-the-skymark-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451