SAVOY ULUS

Projeyi Takip Et
ADNAN SAYGUN CADDESİ NO:66 ULUS Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 301
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 110
Teslim Tarihi : 2015-01-01
SARUHAN YAPISARUHAN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Ulus'ta, Adnan Saygun Caddesi üzerinde, merkezi bir konuma sahip olan "ULUS SAVOY", Çarmıklı - Saruhan ortaklığında geliştirilen bir projedir. Proje toplamda 6.5 katlı 26 blok ve 301 adet konuttan oluşmaktadır. Bahçe katları, düz daireler ve çatı dublekslerinden oluşan farklı daire tipleri, farklı yaşam ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.
 
110m² ile 350m² arasında değişen 2, 3, 4 ve 5 odalı alternatifler sunan proje, özellikle yere kadar camları, gölgelendirme amaçlı cephe sistemleri, peyzajı, concierge, vale ve güvenlik hizmetleri ve sosyal dokusu ile Ulus bölgesine yeni bir soluk getirmektedir.
 
LOKASYON
 
Ulus; parkları, bahçeleri, cafe ve restoranları, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanları ile her türlü yaşam biçimine uygun bir hayat sunar.
 
Ulus Savoy projesi böylesi bir merkezde, Ulus'u Ortaköy sahiline bağlayan Adnan Saygun Caddesi'nin üzerinde konumlanmıştır.
 
SAVOY'DA YAŞAM
 
Ulus Savoy'da yaşam kalitesini artıran ayrıntılar, hayata değer katan anlarınızı artırıyor.
 
CLUB HOUSE
 
Kapalı ve Açık Yüzme Havuzları
Sauna ve Buhar Odası, Masaj Odaları
Fitness ve Cardio Alanı
Lounge, Cafe ve Multimedya Odası
Açık ve Kapalı Oyun Alanları ve Çocuk Parkı
 
GÜVENLİK HİZMETİ
 
Ulus Savoy, 24 saat Güvenlik Hizmeti ile huzur içinde yaşayacağınız güvenli bir ortam sunuyor.
 
CONCIERGE HİZMETİ
 
Ulus Savoy'da hayatınızı kolaylaştırmak için çalışan birileri var. Araç kiralamadan, ev içi temizliğe; fatura ödemeden, çiçek siparişine; kuru temizlemeden anahtar teslim servisine kadar birçok hizmetten faydalanabilir, küçük ayrıntılara kafanızı yormadan evinizin keyfini çıkartabilirsiniz.
 
TEKNİK SERVİSLER
 
Ulus Savoy'un basit ev içi tamir hizmetleri, bakım servisleri, teknik servis gibi hizmetlerinden yararlanarak problemsiz bir evde kolaylıkla yaşayabilirsiniz.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-ulusyeni-konut-projelerisaruhan-yapi-savoy-ulus): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451