SKYPORT RESİDENCE

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 152
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 50
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 200000
GÜL İNŞAATGÜL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Skyport; toplam 56.000 m2 kullanım alanı, 9.500 m2 arazi üzerinde 120 metrede yükselen 34 katlı eşsiz mimarisi, ev-ofis çözümleri, alışveriş, eğlence, spor merkezleri ve rekreasyon alanlarıyla Beylikdüzü'nde yeni bir yaşamın adresi.

Konum

Skyport Residence bölgenin silüetini yeniden yorumlayacak, Beylikdüzü'nü İstanbul'un çekim merkezlerinden biri haline getirecek. Skyport, eşsiz konumu, yüksek yapı kalitesi ve teknolojisiyle zirvede yer almak isteyenleri bekliyor.

34 katlı ve 120 m yüksekliğe sahip Skyport'a adımınızı attığınız andan itibaren vazgeçemeyeceğiniz pek çok farklılıkla karşılaşacaksınız. Beş yıldızlı bir oteli andıran lobide size Valet&Concierge hizmetleri sunulacak; güvenliğiniz için ev-ofis katlarına çıkan herkese asansörlere kadar bir görevli eşlik edecek. Skyport'a daha ilk adımda bağlanacaksınız.

Sosyal Yaşam

Skyspace ev-ofis katları

Gökyüzünün sonsuzluğuyla denizin mavisinin buluştuğu eşsiz bir manzaraya karşı yaşamak. Türkiye'nin dışarı açılan kapısı Atatürk Havaalanı'nın çok yakınında, tüm Beylikdüzü'ne hakim bir konumda bulunmak. Yüksek standartlarda, beş yıldızlı otel konforundaki yaşam şıklığını aratmayacak elit bir Residence atmosferinin keyfini hissetmek. Skyport'un ev-ofis katları Skyroom ile tüm bunlara ve çok daha fazlasına sahip olacak, Beylikdüzü'nde çok yükseklerde bir hayata kavuşacaksınız.

Skysport aktivite merkezi

Hayattan keyif almak, sağlıklı ve zinde yaşamak için dilediğiniz gibi spor yapabileceğiniz alanlara mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Şehir merkezlerinin kalabalığında sağlıklı yaşam alternatiflerine uzak kaldığınızdan mı şikayet ediyorsunuz? Skysport; kapalı yüzme havuzundan Fitness Center'a, tenis kortundan yürüyüş parkuruna kadar pek çok farklı seçeneğiyle yaşamınıza sağlık katıyor.

 

İç Resimler

SKYPORT RESİDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzuyeni-konut-projelerigul-insaat-skyport-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451