BEYPALAS RESİDENCE

Projeyi Takip Et
CUMHURİYET CADDESİ NO:6 Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 200
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 44
Teslim Tarihi : 2015-01-01
ŞENEL İNŞAATŞENEL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'da konforlu ve ayrıcalıklı yaşamın yeni tarifi. Beypalas Ev'ofis. Beypalas Ev'ofis'te ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre zengin alternatifler. 1+1 ve 2+1 daire tipleri ile hayatınıza huzur katan yaşam alanlarını aynı kalitede ve farklı boyutlarda üretiyor. Beypalas Ev'ofis üst düzeyde güvenlik sunuyor. İstanbul Üniversitesi Mühendislik fakültesi onaylı zemin etüdlü laboratuvar kontrollü, radye jeneral temele sahip taşıyıcı perde kolonları C-30 hazır beton kalitesi ve ....... demir kullanımı ile Beypalas Ev'ofis tüm yapım aşamalarında Yapı Denetim firması tarafından 24 saat kontrol ediliyor ve her adımda onaylanıyor. Beypalas Ev'ofis kaliteyi tüm detayları ile yaşadığınız mekanlara taşıyor. Beypalas Ev'ofis'in tüm daireleri ses yalıtımında üst düzeyde izolasyon düşünülerek tasarlandı. Özel tasarım mutfak ve banyo dolapları, 1.sınıf armatür, 1.sınıf vitrifiye, 1.sınıf granit seramik, beyaz eşya ankastre, gömme rezervuar Beypalas Ev'ofis'de. Beypalas Ev'ofis kalitenin yeni tarifi.

Beypalas Ev'ofis konforu dört mevsim yaşatıyor. Jakuzi, Digital TV uydu sistemi, İnterkom görüntülü güvenlik sistemi, müstakil kombi ısıtma sistemi, ısı yalıtımlı duvarlar, daire içi akıllı ısı ayar sistemi, jeneratör sistemi, otopark, alışveriş merkezi Beypalas Ev'ofis'de. Hayatınızı konfor içinde geçirebileceğiniz tüm ayrıntılar dahice detaylar Beypalas Ev'ofis'de.

 

Teknik Bilgiler:
  • 2 kat kapalı otopark
  • Projenin girişinde bulunan lobby de resepsiyon hizmeti
  • Teras katlar Cafe-Restaurant
  • Tv entegrasyon bağlantısı ile 24 saat kameralı güvenlik
  • 2 katlı 4000m2 çarşı alanı
  • Vale-Parking hizmeti
  • 24 saat call-center
  • Her blokta 2 adet 6 kişilik güvenlik alarmlı, kat arasında kalmayan asansör

Projenin Lokasyon ve Ulaşım Özellikleri: Atatürk Havalimanı’na 25km, Migros, Beylicium, İstanbul Outlet, Bauhause, Carrefour ve Fox City gibi Alışveriş Merkezlerine 5dk mesafede. Beykent ve Fatih Üniversitelerine çok yakın bir konumda. Tüyap fuar merkezine 2km mesafede.

İç Resimler

BEYPALAS RESİDENCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzuyeni-konut-projelerisenel-insaat-beypalas-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451