EKİN KONAKLARI

Projeyi Takip Et
Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 13
Konut Seçenekleri : 6+2
Metrekare Aralığı : 605.00-674.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 2388775-3237125
ÖZAKIN İNŞAATÖZAKIN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

A ve B Tipi Konaklar
 
A Tipi Konaklar brüt 674 m2
B Tipi Konaklar brüt 605 m2
 
Eğer sizler de yaşamınıza yeni bir renk, yeni bir boyut katmayı diliyorsanız... Artık bir dünya kenti olan İstanbul'da bugünler ve yarınlar için doğru bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız...
 
Ekin Konakları'nda yalnız İstanbul'a bakışınız değil, yaşama bakışınız da değişecek. Şehrin karmaşasından kurtularak ama çok da uzaklara gitmeden, İstanbul'u bir kez daha seveceksiniz. 
 
Burada yaşamakla, işleriniz ve daha birçok başka haklı nedenlerinizle bağlı olduğunuz o yıpratıcı metropol yaşamına, her sabah yenilenmiş dinlenmiş ve zinde bir başlangıç yapacaksınız.
 
Her eve dönüşünüz, günün sonu olmaktan çıkıp, tadına doyamayacağınız, size özel bir İstanbul'un başlangıç saatleri olacak.
 
Ekin Konakları'ndaki her konutu inşa ederken, bunların yüksek prim yapacak birer gayrimenkul da olacağını bilerek ama bunun yanında en çok içinde yaşayacakların mutluluk duyacakları, eser niteliğinde bir yaşam alanı yaratmak istedik. Ekin Konakları'nda, ahşap dokunun büyüleyiciliği ile doğallığın, deneyimli mühendislik ile sağlamlığın, yaşamınıza ayak uyduracak planlar ile mimarlığın olanaklarını sonuna kadar kullandık.
 
13 AYRI PANORAMA...
 
Ekin Konakları'nda her bir konak Büyükçekmece Göl Vadisi'ni farklı bir panoramayla izliyor. Birbirlerinin manzaralarını kapatmayacak şekilde konumlandırılmış 13 konak, deniz, göl ve yemyeşil vadi manzarasını adeta ayaklarınızın altına seriyor.
 
İSTANBUL'DAN KAÇMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI...
 
Ekin Konakları'na, E-6 Hadımköy gişelerinden çıkar çıkmaz sadece bir kaç dakikada ulaşılıyor. Ekin Konakları bulunduğu konum itibari ile sizi İstanbul'un karmaşasından alıp, konak konforu ile bezenmiş eşsiz bir doğa parçasının kucağına bırakıyor.
 
SADECE GÜRÜLTÜ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNDEN UZAK...
 
Ekin Konakları, İstanbul'da yaşaması kaçınılmaz olanlara, metropol yaşamının gürültüsünden ve görüntü kirliliğinden uzak seçkin bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. Tek yapmanız gereken varlığı ile Ekin Konakları'na değer katacak 13 ayrıcalıklı aileden biri olmak.
 
O KADAR YAKIN Kİ...
 
Size İstanbul'un karmaşasından uzakta bir yaşam vaad etmemize rağmen, Ekin Konakları İstanbul'un merkezi olarak ifade edilebilecek çok özel bir lokasyona sahip. Çağdaş kent yaşamının tüm olanaklarına o kadar yakın yaşayacaksınız ki, A'dan Z'ye tüm gereksinimleriniz yanıbaşınızda.
 
EĞİTİMİN MERKEZİ...
 
KÜLTÜR2000, MEV, MEF, ALKEV, BİLFİN, YILDIZLAR, BAHÇEŞEHİR Kolejleri, İstanbul International Community School, Fatih, Beykent, Arel Üniversiteleri size dakikalarla ifade edilebilecek yakınlıkta.
 
ALIŞVERİŞİN MERKEZİ...
 
Beylikdüzü 5M Migros ve AVM, Torium AVM, Metro Grossmarket, Bauhaus, Koçtaş, Real, Prestige Mall, PerlaVista AVM, Akbatı AVM, Toskana Çarşı çok ama çok yakınınızda.
 
SAĞLIĞIN MERKEZİ...
 
Umarız hiç ihtiyacınız olmaz ama Acıbadem Hastanesi, Medicana Hastanesi, TEM Hospital, Kolan Hastanesi ve Bahçeşehir Alman Hastanesi de emrinize amade.
 
Kısacası İstanbul'un sevimsiz yüzüne uzak, sağladığı imkanlara yakın. Yeni bir yaşam standartı, yeni hayatınızda sizi bekliyor...

İç Resimler

EKİN KONAKLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibuyukcekmece-yeni-konut-projeleriozakin-insaat-ekin-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451