ATLAS VADİ MİMAROBA

Projeyi Takip Et
MİMAROBA Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 152
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,4+2,5+1,5+2
Metrekare Aralığı : 93
Teslim Tarihi : 2014-11-01
Fiyat Aralığı : 291000
ATLAS VİDA VE CIVATA SAN. A.Ş.ATLAS VİDA VE CIVATA SAN. A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Teslim Tarihi : Projede konut teslimlerinin Ekim 2014'te yapılması planlanıyor.
 
ATLAS VADİ’YE DAİR
 
Projemiz 11.380 m2 alan üzerine planlanmıştır. 5,7 ve 8 katlı çift girişli 5 bloktan ve 152 daireden oluşmaktadır. Projemizde 42 adet 2+1,92 adet 3+1,8 adet 4+1 dubleks, 2 adet4+2 dubleks,4 adet 5+1 dubleks ve 4 adet 5+2 dubleks daireler bulunmaktadır. Dairelerimizin m2'leri Net m2 olarak 93.15m2 ile 187.54m2 arasında, brüt m2'leri ise 127.15m2 ile 230.8m2 arasında değişmektedir.
 
Projemizde 8.750 m2'lik bir alan yeşil ve rekreasyon alanı olarak planlanmıştır. Ayrıca sosyal yaşama çok önem veren proje içinde Fitness,  Salonu, Squash Kortu, Kapalı Yüzme Havuzu, Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu, Çocuklarımızı güvenle bırakabileceğimiz Çocuk Evi bulunmaktadır.
 
Atlas Vadi Projesinde metrekare gözetmeksizin her daire için kapalı otoparkta bir araçlık park yeri ve yine her daire için tapularına işlenmiş bir depo odası bulunmaktadır.
 
MİMARİ
 
İstedik ki ATLAS VADİ’ nin üzerindeki güneş hiç batmasın, bu yüzden projemizin mimarisinde dış cephemizde dikey ışıklar ve tabandan tavana kadar uzanan pencereler kullandık.
İstedik ki en puslu günlerde bile Güneşin şen yüzünü hissedebilelim. Güneşli günlerde ise en sıcak misafirimiz olsun Güneş, buyursun girsin pencerelerimizden içeri, evimizin en ücra köşelerine kadar.
 
En mutlu günlerinizi burada yaşamanızı diliyoruz, bu yüzden mutlulukla uçuşan gönüllerinizi temsilen üstünüzde mutluluğun simgesi olsun, gece karanlığında ise sizi altına almış koruyucu kanatları simgelesin diye "Uçan Çatı" adını verdiğimiz, altında oturana güven, karşıdan seyredene çok büyük keyif verecek olan çatıyı kondurduk tüm binalarımızın üstüne.
 
Kocaman bir site giriş kapısı tasarladık. Kocaman sevgi dolu yüreği andıran evinize geldiğinizde, ailenizin sevgi dolu sıcaklığı ile sizi karşılayan, kocaman bir hoş geldin diyen.
 
Ve projenin tam ortasında yeşil ve suyun muhteşem arkadaşlığı ile huzur duyacağınız bir vadi oluşturmak istedik. Dostlarınızla ailenizle keyifli vakit geçireceğinizi düşündüğümüz bu vadide dileriz yeşil kadar yaşam dolu, akan su kadar berrak ve coşkulu bir hayatınız olur.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibuyukcekmece-mimarobayeni-konut-projeleriatlas-vida-ve-civata-san-as-atlas-vadi-mimaroba): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451