ESEN PARK PLAZA

Projeyi Takip Et
19 MAYIS BULVARI NO:20 Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 48
Metrekare Aralığı : 72
Teslim Tarihi : 2000-01-01
Fiyat Aralığı : 151000
BTC İNŞAATBTC İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

EsenPark Plaza, benzersiz konumuyla  Esenyurt’un kalbinde yer alıyor.

Yeni yatırımlarla, hergün değerlenen ilçede prestijli bir ofis veya mağaza sahibi olurken gitmek istediğiniz her yere de kolayca ulaşabileceksiniz.

Alışverişten daha fazlasını bulabileceğiniz, günün her saatinde keyifli zaman geçireceğiniz, yeni bir yaşam biçimiyle tanışacağınız bu iş merkezinde siz de yerinizi ayırtın…

Ekonomisi ve sanayisi hızlı gelişen bölgede yer alan proje, perakendeciler için karlı bir fırsat niteliğindedir.

Ticaret hayatında yepyeni bir adım..

Esenyurt’ta hızla gelişen ticaret hayatının yeni adresi olan EsenPark Plaza,

iş hayatına konforu, ayrıcalıkları ve yepyeni bir vizyonu getiriyor. Ofis konseptiyle vizyoner, akılcı, prestijli iş sahiplerini ve yatırımcılarını beklerken, konumu, rahat ulaşımı, mağazaları ve kafeleriyle, ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor.

Dört mevsim alışveriş…

EsenPark Plaza, Esenyurt’a getirdiği yenilikleriyle dört mevsim alışveriş merkezi olacak. Bölgeye değer katarken, adından da sıkça söz edilmesine neden olacak EsenPark Plaza, aradığınız herşeyi bulabileceğiniz eşsiz bir alışveriş ve iş merkezini sizlere kazandırıyor.

Esenyurt’un en yeni, en gözalıcı alışveriş ve iş merkezi..

EsenPark Plaza'da alışveriş yaparken, kapalı alanın konforu ile lezzet molası verecek, ailenizle hem eğlenecek, hem de dinleneceksiniz. Ayrıca günlük bütün ihtiyaçlarınızı karşılarken, arkadaşlarınızla da buluşma noktanız olacak.

LOKASYON

EsenPark Plaza, 555.000’e yaklaşan nüfusuyla Esenyurt’un merkezinde 19 Mayıs Bulvarı’nda yer alıyor. Plaza, mağaza ve ofis konsepti ile Esenyurt’un ticaret hayatına yepyeni bir anlayış kazandırıcak.

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinin bulunduğu ilçe olan Esenyurt, Bahçeşehir’in batısında, Avcılar’ın güneyinde bulunmaktadır

İlçe, E-5 ve E-6 ile çevrili olup, yüzölçümü 2.770 km2 alana sahiptir. Sayısız yeni proje ile 100.000 konutun yapıldığı ilçe, nüfusu ile İstanbul ortalamasının üzerinde bir nüfus yoğunluğuna sahiptir. EsenPark Plaza, konumunun sağladığı ulaşım olanakları ile de avantaj sağlıyor.

EsenPark Plaza, Esenyurt’ta yer alan önemli işyerlerinin ve resmi kuruluşların çalışanlarının, yoğun iş temposu sırasında dinlenirken enerjilerini yeniden toplayabilecekleri ofis yaşamlarını da kolaylaştıracak. İki cephesi de cadde üzerinde bulunan EsenPark Plaza, ulaşım imkanları bakımından değerli bir konumda yer alırken, ayrıca Esenyurt Devlet Hastanesi’nin önünden geçmesi planlanan Metro ile de artı değer kazanacak. Plaza, hastanelere ve okullara sadece 5 dk., Atatürk Havalimanı’na 30 dk. mesafededir.

EsenPark Plaza’da toplam 20 mağaza ve 48 ofis mevcuttur.

Mağazalar , seçime göre 2 – 3 katlı olarak projelendirilebilinir.

152 m2’den 4700 m2’ye kadar çeşitli büyüklüklerde mağazalar ve 55 m2’den 3800 m2’ye kadar ofis kullanım alanları da bulunuyor.

TEKNİK ŞARTNAME

1- YAPI SİSTEMİ

ESENPARK PLAZA son deprem yönetmeliğine uygun radye temel, konvaksiyonel kalıp sistemi ile inşa edilecektir. Taşıyıcı sistemde C 30 beton ve ST III beton çeliği kullanılacaktır. Dış duvarlarda Iısı yönetmeliği esaslarına uygun olarak mantolama sistemi uygulanacaktır.

2- CEPHE SİSTEMİ

ESENPARK PLAZA dış cephede ısı yalıtımı üzerine dekoratif sıva, boya ve cephe projesine uygun olarak kaplama malzemeleri (kompozit, kompact laminat, seramik, prekas v.b.) kaplama malzeme uygulanacaktır.

 3- YALITIM SİSTEMİ

TSE ve Avrupa standartlarına uygun ısı ve su yalıtım sistemi kullanılacaktır.

Bodrum kat perdelerinde dıştan ısı ve su yalıtımı yapılacaktır.

Çatıda ısı ve su yalıtımı yapılacaktır.

Islak hacimlerde su yalıtımı yapılacaktır.

Bina çatısında teraslar üzerinde gizli çatı uygulaması yapılacaktır.

3- SU TESİSATI

Sıcak ve soğuk su tesisatı: Sıcak ve soğuk su tesisatlarında TSE standartlarına uygun olarak tesisat boru ve fittingsleri kullanılacaktır.

Blokların kullanma suyu depoları binanın bodrum katında ayrı olarak planlanacak, paslanmaz çelikten yapılacak ve hidroforla dairelere su temini sağlanacaktır.

Pis su tesisatı: Pis su tesisatı için kullanılacak borular da ses izolasyonu yapılacak ve ana kanalizasyon şebekesine bağlanacaktır.

5- YANGIN TESİSATI  

Her ofiste mutfak bölümüne ısı ve gaz dedektörü, antreye ise duman dedektörü konulacaktır. İhbar sistemi interkom sistemine bağlanacaktır ve merkezi yönetim ile bağlantısı sağlanacaktır.

Kapalı otoparklarda dahil olmak üzere binanın tüm bağımsız bölümlerine yangın söndürme sistemi (springler) yapılacaktır.

Kat hollerinde yangın söndürme dolapları yapılacaktır.

6- KLİMA TESİSATI

Ofislerin ve dükkanların içerisine bakır borular döşenecektir. Sistem ısıtma ve soğutma sistemi olarak çalışacaktır.

7- ELEKTRİK TESİSATI

Elektrik tesisatında TSE belgeli malzemeler kullanılacaktır.

Tüm binalarda topraklama tesisatı yapılacaktır.

Tüm elektrik sisteminde kaçak akım rolesi olacaktır.

8- TELEFON TESİSATI

Her bağımsız bölümde 2 harici telefon hattı için altyapı kurulacaktır. Ofis içlerinde telefon, data prizi bağımsız bölüm sahipleri istedikleri yere göre konumlandıracaktır.

9- JENERATÖR SİSTEMİ

Elektrik kesintilerinde yol, çevre aydınlatmaları, blok girişleri, blok sahanlıkları, asansörler, bina su ve yangın deposu hidroforları, merkezi sistemler, kapalı otoparklar ve tüm ofislere acil enerji ihtiyacını karşılamak üzere jeneratör ve tesisatı çekilecektir.

Tüm bağımsız bölümlerde tv tesisatları, kablolu tv ve merkezi uydu anten sistemi alt yapısı hazırlanmış olarak teslim edilecektir.

Güvenlik sistemi olarak sitenin istinat duvarı boyunca belirli noktalarda renkli ve yüksek çözünürlüklü veya day & night özellikte kameralar kullanılacaktır. Ayrıca önemli noktalar, otopark girişleri, plaza girişi görüntülerinin izlenmesi ve digital ortamda kayıt altına alınması sağlanacaktır. TV yayını sağlanacaktır.

Tüm bağımsız bölümlerde hırsız alarm sensörü yapılacaktır.

Plaza ana girişinde 7 gün 24 saat güvenlik sağlanacaktır.

Otopark girişinde OGS sistemi yapılacaktır.

13- RENKLİ DIGITAL INTERCOM SİSTEMİ

Tüm ofislerden ve asansörden güvenlik aranabilecek olup, gerektiğinde güvenlik de daireleri arayabilecektir. Daireler ve bloklar arası iletişim interkom sistemi üzerinden sağlanabilecektir.

Her ofise ve dükkana en az 1 adet araçlık yer ayrılacaktır.

Plaza içerisinde misafirler için açık otopark alanı yapılacaktır.

15- BİNA ORTAK MAHALLER

Merdivenler ana giriş ve dış merdivenler mermer veya granit olacaktır.

Merdiven sahanlıkları mermer veya granit kaplanacak, duvarlar su bazlı boya olacaktır.

Merdiven korkulukları aluminyum veya galvaniz boyalı kutu profilden yapılacaktır.

16- İÇ VE DIŞ DOĞRAMALAR

Dış cephelerde ve dükkan doğramalarında ithal veya 1. sınıf yerli yalıtımlı PVC yada alüminyum doğrama yapılacaktır. Konfor ısıcam kullanılacaktır.

17- BİNA İÇİ KULLANIM ALANLARI

Plaza içersinde ofislerin iç kısmında isteğe göre bölüm yapabilecektir. Ofislerin ve dükkanların giriş kapısına kadar ortak alanlar tamamen bitirilecektir. Ofis ve dükkan içi dekorasyonlar ve kısmi tesisat bağımsız bölüm sahibi tarafından yapılacaktır.

18- 3,5 TAVAN YÜKSEKLİĞİ

ESENPARK PLAZA’da tavan yüksekliği ofis katlarında 3,5 metre yüksekliğindedir. Bu geniş hacim ve ferahlık sağlanmaktadır.

19- ASANSÖR SİSTEMİ

ESENPARK PLAZA’da asansörler OTİS, SCHİNDLER, KONE veya muadili marka olacaktır.

20- İŞLETİM SİSTEMİ

ESENPARK PLAZA iskan alınması ve kat mülkiyetini kurulmasını müteakip profesyonel işletim sistemi ile yönetilecektir.

21- TESLİM TARİHİ

31 Aralık 2014

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleribtc-insaat-esen-park-plaza): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451