NEWİSTA RESİDENCE

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 864
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 55.00-295.00
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 142700TL-742250
HASOĞLU YAPIHASOĞLU YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Beylikdüzü-Esenyurt semalarında daha önce görmeye alışık olmadığınız bir proje yükseliyor.

Denizin ve gökyüzünün mavisini bir arada yaşatan Newista Residence, teraslı daireleri ile de yaşam standartlarını yükseltiyor. Lokasyon olarak metrobüs, havaalanı vb. yakınlığı ve ulaşım kolaylıklarıyla dikkati çekerken, projede yer alan kapalı yüzme havuzu, alışveriş üniteleri, kafe & restorantlar, fitness, çocuk oyun alanı, sauna, resepsiyon, vale park, açık hava sineması, seyir terası, hobi odası (resim, müzik, vs), ofis - toplantı odası, oyun odası( briç, satranç), spa, türk hamamı, voleybol ve basketbol sahası ile konforlu yaşamın tüm ayrıcalıklarını bulabileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Toplam 864 daire ve 11 bin m2 ticaret alanı ile Newista Projesi bölgenin değerine değer kazandırdığı gibi kazançlı yatırımlara da olanak sağlıyor.

25 Yıllık tecrübenin ardından Hasoğlu Yapı güvencesi ile yükselen Newista Residence, sahiplerine güvenli ve nezih bir yaşam alanı sunuyor.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projelerihasoglu-yapi-newista-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451