USKUMRUKÖY KONUTLARI

Projeyi Takip Et
USKUMRUKÖY Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
HASOĞLU YAPIHASOĞLU YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
2012 yılında Uskumruköy'de başlaması planlanan proje, 7000 toplam alan ile bahçeli müstakil evler olarak planlanmaktadır.
 
Vizyon 
 
Hasoğlu Grup olarak kurumsal yapı içerisinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kalite ve hizmette ödün vermeden, grup standartımızı uluslararası standartlara getirmek olacaktır. Hizmette memnuniyeti, üretimde kalıcılığı ön plana çıkartan bir anlayış ile yoluna devam etmektedir. Sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamanın öncelikli şartı; insan kaynaklarına ve buna bağlı olarak AR-GE’ye yeterli önemin verilmesi olduğunu savunuyoruz. 
 
Hasoğlu Grup olarak vizyonumuz teknolojinin akıllı kullanımıyla, modern mimari anlayışıyla, kaliteyi takip eden değil, kaliteyi üreten olmaktır. İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek ilkelerimiz arasındadır. 
 
 
Misyon 
 
Hizmet alanında serbest piyasa ekonomisine dayalı olarak, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan bir yapılanmada teknolojik birikime, yönetim ve idari kadroya sahip bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yaptığı işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden sürdürmek öncelikleri arasında olmuştur. 
 
Hasoğlu grup olarak hedefimiz; doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeden, toplumsal yaşam standartlarının geliştirilmesini sağlamaktır. Ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşmenin önlenmesi amacıyla kentsel dönüşüm projelerine destek vermektir.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-uskumrukoyyeni-konut-projelerihasoglu-yapi-uskumrukoy-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451