TERRACE MİX

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 945
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 38.40-230.80
Teslim Tarihi : 2014-10-01
Fiyat Aralığı : 99000-610000
İNANLAR İNŞAATİNANLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İnanlar, kalitesini halka açıyor!.. Terrace konseptini Esenyurt’a taşıyor…

Sektörde 46 yıldır insanlara doğru yaşam alanları sunan İnanlar, birikimlerini daha geniş kitlelere sunmak amacıyla butik sitelerden daha yüksek sayılı dairelere yönelerek İstanbul’un yükselen 3 bölgesinde yaşama mutluluk ve değer katacak 3 Altın Proje’ye imzasını atıyor. Bunlardan en fazla daire sayısına sahip olan Terrace Mix, Terrace konseptini, özgün mimarisi ve üstün kalitesiyle İstanbul’un gelecek vadeden ve hızla gelişmekte olan semti Esenyurt’a taşıyor!

Geleceğinizi değerlendiren proje…

Geleceğinizin gitgide değerleneceğini daha ilk günden hissettirecek Terrace Mix, Torium Alışveriş Merkezi’nin yakınında ışık saçan bir proje olacak. Terrace Mix 9 ila16 arasında katlara sahip 7 blokta 1125 daireden ve 22 mağazadan oluşuyor. 167.138 m2’lik inşaat alanına sahip projenin konut alanı 97.057 m2’den oluşuyor. Projede her ihtiyaca cevap verecek 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1  olmak üzere 4 farklı alternatifte daireler planlandı.

5.861 m2’lik sosyal alana sahip Terrace Mix, geniş sosyal yelpaze sunuyor. Projedeki 4.015 m2 ticari alan ise Terrace Mix’te yaşamı kolaylaştıran diğer unsurlar. Projenin  kapalı otopark alanları  ve otoparklardanve dairelere ulaşım imkanı ile tüm sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor. Kısaca Terrace Mix, dairelerin dışındaki geniş yaşam alanlarında da sakinlerine özgürlük sunuyor.

Projenin 2013 sonlarında bitmesi planlanıyor.

Hem deniz manzaralı hem E-5’in yanında…

Geniş deniz manzarasına sahip Terrace Mix, ayrıca E5’in yanıbaşındaki konumuyla, yaşamın her alanına ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşımı sağlıyor. Metrobüs durağına yürüme mesafesinde olması sayesinde üstelik araba kullanımını da zorunlu kılmıyor.

Terrace Mix, yaşamın en güzel karışımını sunmak üzere yükseliyor!

Terrace Mix, sosyal aktiviteleri, çocuk oyun alanı, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, hamamı, saunası, çarşısı ile dopdolu bir yaşam karmasına sahip. Herkes için sunduğu farklı özellikler ve sosyal faaliyetlerle Terrace Mix, bekarlar, çiftler, çocuklu aileler, yaşlılar, çalışanlar, öğrenciler, herkes için mutlu ve rahat bir yaşamın merkezi olacak. Terrace Mix’li olmak değerli bir avantaj sağlayacak. Çocuklar için özel imkanlara sahip proje, ürettiği birçok çözüm alternatifleri ile çocukların rahatça ve güvenle sosyalleşebilmesini sağlıyor.


‘Biz, sizler mutlu olun diye üretmeye devam edeceğiz…’

İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan projenin özelliklerini ve İnanlar için taşıdığı önemi şöyle açıklıyor: ‘Günümüzde bir evin yalnızca mimari açıdan estetik olması artık tek başına yeterli değil. İstanbul gibi kalabalık ve büyük bir metropolde zaman herkes için çok değerli. İnsanlar gayrimenkul satın alırken, alacakları konutun sosyal çevrelerine yakın, sosyal ihtiyaçlarını karşılamada yeterli olmasına büyük önem veriyorlar. Maksimum sosyalliği minimum zamana sığdırmaya çalışıyorlar. Terrace Mix, sahip olduğu sosyal imkanlar açısından tam da metropol insanları için tasarlanmış, kompakt ve özgün bir proje. Yanıbaşınızdaki, açık ve kapalı yüzme havuzları, ultra lüks hamam ve sauna, fitness center ve Mix Çarşı ile Terrace Mix’te hiç boş vaktiniz olmayacak.

Büyüyen İstanbul’un en fazla gelecek vadeden semti Esenyurt’ta, Torium Alışveriş Merkezi yakınında ışık saçan bir Terrace klasiği; Terrace Mix. Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun,  doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımını sizler için hazırladık… Siz, kendi işinizi, evinizi ve yatırımınızı düşünmeyin; geleceği, estetiği ve doğayı istediğiniz gibi yakayın diye, bizler sizin için en kullanışlı yaşam alanlarını  düşünmeye, planlamaya ve üretmeye devam edeceğiz. Sizler mutlu oldukça biz kendi yolumuzda ilerliyor olacağız… Devamı gelecek!..’


Terrace Mix ile ilgili özel sunum ve detaylı bilgi almak isteyenlerin diledikleri zaman İnanlar Ofisi’ni ziyaret etmeleri ya da  212 215 50 30’dan özel  randevu almaları  mümkün.

TERRACE MİX İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleriinanlar-insaat-terrace-mix): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451