TERRACE VADİ

Projeyi Takip Et
ZEKERİYAKÖY Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
İNANLAR İNŞAATİNANLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

2012 yılında Zekeriyaköy'de başlayacak olan proje, 25 dönüm arazi üzerinde 1+1 / 2+1 / 3+1 olmak üzere tamamı bahçe ve çatı dubleksi şekilnde, 80 adet villadan oluşacaktır.

 

 

Bir kurumun amacı, sadece iş yapmak değil, kalbinde insan sevgisiyle hareket ederek proje geliştirmek ve üretim yapabilmektir.

İnsana odaklı misyonumuzla gerçekleştirdiğimiz projelerde sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışımız, nitelikli insan gücünü son teknoloji ile kullanmamız, ekolojik dengeye saygımız, deneyimimiz, dürüst, açık, net ve güven verici olmamız müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve toplumun saygısını kazanmamızda büyük rol oynamıştır.

Bugün, daha özgürleştirici, birleştirici ve geliştirici yeni bir çağın; ''Altın Çağ'ın arifesinde, ''doğru yaşamı öğreten alanları'' ideal dengeye dayalı bu yeni enerjyle birleştirerek sunuyoruz.

Hedefimiz sektöre yön veren şirketler arasında yerimizi korurken, başarımızı uluslararası boyutta sürdürmek ve işimizi, bilgimizi gelecek nesillere aktarıp, ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmaktır.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-zekeriyakoyyeni-konut-projeleriinanlar-insaat-terrace-vadi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451