FİRUZE KONAKLARI

Projeyi Takip Et
NURTEPE MH. ŞEHİT MUSTAFA BURCU CD Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ELMAS YAPIELMAS YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Elmas Grup bünyemizde kurulmuş olan Elmas Yapı A.Ş. 36 yıldır İnşaat faaliyetini sürdürmektedir. Şirket ortakları 1974 yılından beri ticaret hayatının içinde olup , inşaat alanının dışında oto yedek parça işinden başlayarak , Hyundai bayiliği , Citroen bayiliği , Yedek parça satışı ve Otomotiv bakım ürünleri ithalatı ve Sigorta hizmeti ve 2.ci El araç satışı alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. ( Daha fazla bilgi için Hyundai Elmas sitesine bakarak faydalanılabilir. )
 ELMAS FİRUZE KONAKLARI 5300 m2 arsa üzerine kurulmuş 6 blok toplam 79 daireden oluşmaktadır.Toplam inşaat alanı 10.221 m2 , 6 bloğun toplam oturum alanı 1.226 m2 , site içi yeşil alan  4.074  m2 ( % 77 ) dir. İnşaatlarımıza Ocak 2006 tarihinde başlanmış ve Ekim 2008 tarihinde bitirilmiştir.
ELMAS FİRUZE KONAKLARI NİÇİN KAĞITHANE DE ?
İstanbul’umuzun merkezinde deprem korkusundan uzak , ulaşım ( Trafik ) sorunu olmayan , Mecidiyeköy’e 2 km , Levent’e 2 km , Taksim’e 4.5 km , Otogar’a 4 km , E5 ve TEM yollarına kolay ulaşılabilen , Hastane , okul gibi yerlere çok yakın olması ,  Kağıthane parkı ve Sadabad mesire yerinin hemen yanı başında olması sebebiyle seçilmiştir.
Düşlediğiniz huzurlu bir ortam ise ...
            TEM ve E5 otoyolunun yanı başında uygar yaşamın gerektirdiği tüm imkanları kullanarak İstanbul’lu olmanın tadına varabileceğiniz ELMAS FİRUZE KONAKLARI huzurlu bir aile yaşantısı için sizleri bekliyor. Sitemizin tüm daireleri Sadabad mesire yeri manzaralıdır.
 
Sorun Trafik ise , Çözüm ELMAS FİRUZE KONAKLARI...
İstanbul’un çağdaş  , huzurlu ve güvenli bir yaşam merkezi olan ELMAS FİRUZE KONAKLARI sizleri , İstanbul’umuzun tam kalbinde modern bir şehircilik anlayışı ile buluşturuyoruz.ELMAS FİRUZE KONAKLARI’ın da yaşamayı seçenler  için , arabayla işe gidip gelmek sorun olmaktan çıkıp sadece 3 – 5 dakikalık sürüş keyfine dönüşmektedir.        
Sağlamlık insana güven verir... 
         Projeyi gerçekleştiren firmaya güvenmek , oturacağınız binaya güvenmek , sitenizde birlikte komşuluk yapacağınız komşularınıza güvenmek…
         İşte ELMAS FİRUZE KONAKLARI ‘nda güven içinde yaşamak bu olsa gerek.
ELMAS FİRUZE KONAKLARI ; Sondaj ve etüd çalışmaları neticesinde ELMAS YAPI A.Ş. ‘nin 36 yılı aşan tecrübesi ve uzman ekibi tarafından projelendirildi.
         Zemin için en uygun inşaat sistemi belirlenip çok yüksek olmayan modern mimari uygulanarak , zemindeki deprem riskini minimuma indiren fore kazıklar çakılarak Radye temel sistemi ile en  kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak “ Siz ve sevdikleriniz güvenliğin keyfini yaşasın diye “ yapıldı.

İç Resimler

FİRUZE KONAKLARI İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikagithane-yeni-konut-projelerielmas-yapi-firuze-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451