VİOLET VİLLALARI

Projeyi Takip Et
ÇAYIRLAR MEVKİİ Silivri / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 8
Konut Seçenekleri : 3+1
Metrekare Aralığı : 150.00-150.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 390000TL-450000
OMEGA YAPIOMEGA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Violet Park Villaları

Omega Yapı'nın İstanbul Şile'de hayata geçirdiği Violet Park Villaları projesinde alanları 150 metrekare olan 8 adet villa yer alıyor.%90 yeşil alana sahip projede,özel ısı yaılıtımı ve doğalgaz sistemiyle yaz-kış doğayla iç içe olmanın keyfini sürebilirsiniz.Yazları ailenizle keyif içinde geçirmeniz için düşünülen açık yüzme havuzlu Violet Park Villaları'nda iken denize de sadece 5 dakika uzakta olacaksınız.

Villa Özelillikleri
-Silikon dış cephe
-Lamine parke zemin
-Saten boya
-Çelik kapı
-Lake iç kapılar
-Ahşap mutfak
-Ebeveyn banyo ve duşakabin

Proje künyesi
-Proje Adı:Violaet Park Vilları
-Proje Tipi:Villa
-Proje Adresi:Çayırlar Mevkii-Şile
-Proje Alanı:4.300 m2
-Proje Başlangıç Tarihi: Ekim 2011
-Mimari ve Statik Proje:omega Proje
-Müteahhit Firma:Omega YapıFirma ortaklarının ticari yapılar ve konut projelerindeki tecrübelerini birleştirmeleri sonucu kurulan Omega Konsept Proje; tasarım, mimarlık ve statik projecilik alanlarında İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir.  Firmanın ağırlıklı olarak çalıştığı proje alanları; konut, ticari, kamu ve endüstriyel yapılardır. Genç ve dinamik bir kadroyla çalışmalarını sürdüren Omega Konsept Proje, çağdaş mimarlık anlayışıyla ve projeye uygun statik çözümlemeleriyle kullanıcılara optimum çözümler üretirken, bu süreçte de kendini tekrarlamayan, çağdaş mimari tasarım özellikleri ve özgün kimliği olan, kullanıcının ihtiyaçlarını ön planda tutan projeler tasarlıyor.

Bünyesinde konusunda tecrübeli mimarlar ve inşaat mühendisleri barındıran Omega Konsept Proje, müşteri ihtiyaçlarına günümüz koşullarında, sağlamlık ile uygulanabilirlikten ödün vermeden, ekonomik çözümler sunabilmeyi ana prensip olarak kabul etmiştir.

Bunların yanı sıra, Omega Konsept Proje; yapıların projelendirilme ve uygulama süreçlerinde de danışmanlık ve proje yönetimi hizmeti vermektedir.


    MİSYONUMUZ

    Müşterilerimizin beklentilerine günümüz koşullarında sağlamlık ve uygulanabilirlikten ödün vermeden  ekonomik alanda uluslararası özgün eserler kazandırmaktadır.

    VİZYONUMUZ

    İnşaat ve proje sektörlerinde sıradanlığın dışına çıkarak değişime yön veren, ülkemizde ve yurt dışında gelişen en yeni ve en doğru teknolojilere hızla uyum sağlayarak optimum çözümler sunan, müşteri ve çevre memnuniyetini en üst düzeyde tutan, geçmişiyle gurur duyan, geleceğe güvenle bakan, övünmeyen ancak hakkında her zaman övgüyle bahsedilen uluslararası bir şirket olmaktır.

    DEĞERLERİMİZ

    Müşteri memnuniyetini şirket çıkarları üstünde tutmak
    Alanında deneyimli ve uzman kadroya sahip olmak
    Kaliteli-sağlam-ekonomik çözümler sunmak
    Etik kurallara koşulsuz bağlı olmak
 

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisilivri-yeni-konut-projeleriomega-yapi-violet-villalari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451