REAL İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Zeytinburnu / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 417
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 110
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 350000
İTTİFAK İNŞAATİTTİFAK İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Realistanbul projesi sahip bulunduğu konum ile İstanbul’un Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Topkapı gibi cazibe merkezlerinin focus noktasında yer alan ve sahil yolu, E5, Havalimanı, metrobüs, tramvay, metro gibi temel ulaşım yolları ve araçlarına olan yakınlığı ile bulunduğu bölgenin mihenk taşıdır.
 
Realistanbul projesi 41.000 m2 alanda kuruluyor mevcut arazisinin % 81’lik kısmını yeşil ve açık alan olarak değerlendiren realistanbul projesinde yürüyüş, bisiklet ve koşu parkuru çok amaçlı sahalar ve günün yogunluk ve stresinin atılacağı komşuların buluşup kahvelerini yudumlayacakları ortak alanın yanı sıra yüzme havuzu, sauna, fitness, spa hizmetleri ve cep sinemasında olduğu sağlıklı yaşam merkezi de yer alıyor.
 
Realistanbul projesinde 6 blokta toplam 410 konut ve 1 AVM inşa ediliyor. 
 
41 bin metrekare alanda hayata geçen Realistanbul projesinin %81’i yeşil ve açık alandan oluşuyor. Çocuklarınızın ve sizin her metre karesini rahatlıkla kullanabileceğiniz bahçe peyzajının içinde bahçe grupları, kamelyalar, şelaleler, süs havuzları ve çocuk oyun parkı bulunuyor. Birbirinden farklı türden çiçeklerle ve ağaçlarla süslenen bahçe de kendinizi doğanın içinde bulacaksınız. 
 
Sağlıklı bir hayatın kapılarını evinizden uzaklaşmadan Real sağlık kulübüyle aralayacaksınız. Kendinizi her an formda hissetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi evinizde bulacaksınız.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasizeytinburnu-yeni-konut-projeleriittifak-insaat-real-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451