BÜYÜKYALI PROJESİ

Projeyi Takip Et
Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 560
Teslim Tarihi : Aralık 2019
Fiyat Aralığı : 840 bin TL-13 milyon TL
YENİGÜN İNŞAATYENİGÜN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ÖZAK GYOÖZAK GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Büyükyalı’da deniz, günlük hayatınızın bir parçası haline geliyor. Mavinin her tonu, oksijen dolu deniz havası, karşı konulmaz gün batımı değişmeyecek komşularınızdan bazıları. Evinizden çıkıp Büyükyalı’nın sahile doğrudan bağlanmasını sağlayan üst geçidinden yürüyerek, marinaya bir dakikada ulaşmanız mümkün.  Ayrıca, sabah koşunuza, akşam yürüyüşlerinize veya bisiklet gezilerinize denizin pozitif enerjisini katacak 30 km’lik muhteşem sahil yolu da sizleri bekliyor. Büyükyalı bu özellikleriyle, sakinlerine bir deniz semtinde yaşamanın tüm avantajlarını sunuyor.  

Büyükyalı’nın mimarlığını, 200’den fazla uluslararası ödülün sahibi İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor üstleniyor.

Projelerinde, yaşayan, yaşama değer katan ve çevreye saygılı tasarımlar gerçekleştiren Chapman Taylor, İstanbul’un zamansız ruhunu, tarihi dokusunu, sıcacık semt hayatını Büyükyalı’ya yansıtan mimari çözümler sunuyor.

Yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen ‘Yeni Şehircilik’ anlayışıyla tasarlanan Büyükyalı, yeşil ve maviyle iç içe, insana saygılı yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kara, deniz ve raylı sistem seçenekleriyle size farklı ulaşım yollarını bir arada sunan Büyükyalı, marinası ve deniz shuttle’ları ile İstanbul trafiğine takılmadan istediğiniz yere kısa zamanda ulaşma imkânı sağlıyor.

Büyükyalı’ya yalnızca 3 km mesafede yer alan Avrasya Tüneli** Büyükyalı’nın merkezi konumunu ve ulaşım kolaylığını güçlendiriyor. Büyükyalı sakinleri, yapımı devam eden Marmaray** Zeytinburnu durağı sayesinde, şehrin tüm ulaşım ağlarına rahatlıkla bağlanarak, ulaşımda da ayrıcalık sağlıyor.

 Atatürk Havalimanı’na 10 km mesafede bulunan Büyükyalı, TEM, E5, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara direkt bağlantı yollarıyla merkezi bir lokasyonda yer alıyor.

Büyükyalı, Tarihi Yarımada ve Topkapı Sarayı’na 8 km, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 km uzaklıkta bulunuyor. 

Büyükyalı, gurme restoranları, sergileri, sanat atölyeleri, özel bahçeleri ve bisiklet yollarıyla, her yaştan semt sakinine iyi yaşamın kapısını aralayan aktiviteler planlıyor. Çocukluğun hareketli ve neşe dolu anları, kapı komşusu mahalle arkadaşları, bahçeye çıkmak için güneşin kollandığı o renkli günler, Büyükyalı’nın çocukları da düşünerek tasarladığı yemyeşil oyun alanlarında yeniden canlanıyor.

Mahalle yaşamının bir parçası olacak ve semte spor kültürünü kazandıracak Büyükyalı Kulübü ise çocuklar ve büyükler için eşsiz fırsatlar sunmaya odaklanıyor. Büyükyalı Kulübü’nün altyapısı, temel dalların yanı sıra, yelken sporu, tenis, yüzme gibi alternatif branşları da içerecek şekilde hazırlanıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

BÜYÜKYALI PROJESİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutbuyukyali-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451