ALAN PANORAMA 3

Projeyi Takip Et
YUVACIK Başiskele / Kocaeli
Konut Sayısı : 185
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 65
Teslim Tarihi : 2016-04-01
Fiyat Aralığı : 135000
RENGİN İNŞAATRENGİN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE TESLİM TARİHİ : Projenin 2017 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
PANORAMA 3'Ü TERCİH ETMENİZİN AVANTAJLARI
 
Kentin yanı başında doğanın içinde bir yaşam alanı
 
Sizi şehrin gürültülü ve keşmekeşinden uzak eşsiz bir manzara, doğa ile mutlu ve huzurlu bir gelecek
 
Her türlü sosyal olanaklara sahip
 
Farklı tipte konutları seçebilmek
 
Çocukların güvenle oyun oynayabileceği oyun alanları
 
Ailece huzur içinde hoşça vakit geçirebileceğiniz restauran, lokal ve kreşin yanında yüzme, tenis gibi birçok sporu yapabileceğiniz imkanlar ve daha fazlası...
 
PANORAMA-3'de sizin için özenle tasarlanmış,
 
32 ADET 1+1 APARTMAN DAİRESİ
40 ADET 2+1 APARTMAN DAİRESİ
52 ADET 3+1 APARTMAN DAİRESİ
14 ADET 4+1 APARTMAN DAİRESİ
6 ADET TEK KATLI VİLLA
20 ADET DUBLEKS İKİZ VİLLA 
olmak üzere toplam 164 adet daire sizleri bekliyor.
 
* Kapalı havuz
* Açık havuz
* Kaydıraklı çocuk havuzu
* Restaurant ve cafe
* Sauna
* Fitness
* Tenis kortu
* Basketbol sahası
* Çocuk oyun parkı
* Kapalı ve açık otoparklar
* Peyzaj ve  çim alanlar
* Çim alanlar için otomatik sulama sistemi
 
KONUT ÖZELLİKLERİ
 
1-)TEKNİK ŞARTNAME
A-   SİTE GENELİ-BAHÇE ve ÇEVRE
Sitenin çevresi beton duvar üzeri çit ile çevrilecek. Bahçe tanzimi peyzaj mimarlarının yapacağı projeye göre tanzim edilip özel çim tohumları karışımı ile çimlendirilecektir. Bahçe sulaması için otomatik springli sistem kullanılacak ve uygun yerlere musluk bırakılacaktır. Bahçe ve çevrenin uygun şekilde aydınlatılması yapılacaktır. Bina çevrelerine bodur süs bitkileri dikilerek bordürler arası beton ile yollar kapanacaktır. Yeşil ve açık alanların projedeki amaca uygun kullanılması sağlanacaktır. Girişte uygun kapı ve bekçi odası yapılacaktır. Bekçi binası ve kapı görünüş olarak estetik bir yapı tarzında olacaktır.
B-   ALT YAPI
1)YOLLAR: Siteye; Yuvacık ve İzmit’ten mevcut yollar ile ulaşım sağlanmaktadır. Site içi yollar veya yaya yolları, beton veya beton parke taşları ve onları sınırlayan bordürler ile yapılacaktır. Açık otoparklarda beton veya çim taşı ile kaplanacaktır. 
2)ELEKTRİK: Siteye; şehir şebekesinden elektrik sağlanacaktır. Her konuta 2 hat telefon hattı çekilecektir. İnternet bağlantısı olacaktır. 
3)DOĞALGAZ: Site içerisindeki kanallardan tüm konutlara dağıtım yapılacaktır. Kombilere ve mutfağa doğalgaz hattı çekilecektir.
4)ASANSÖRLER: Apartman bloklarında T.S.E standartlarına göre en az 4 kişilik asansör yapılacaktır.
 
C-   SOSYAL TESİSLER:
Sosyal tesislerde; amaç tüm yıl boyunca oturulabilecek, her türlü sosyal ihtiyacın karşılanacağı, şehir yaşantısı ile birlikte ikinci bir ev ihtiyacını ortadan kaldırmaktır. Proje ve şartnamelere uygun olarak arsada belirtilen yerde yapılacaktır.
1)AÇIK HAVUZ: Proje ve şartnamelere uygun olarak 320 m²’lik açık havuz inşa edilecek olup, arıtma sistemli olacaktır. Çevresine 350 m² güneşlenme terası, duş, WC yapılacaktır. Havuz içi seramik, havuz çevresi kaymaz seramik veya traverten olacaktır. Havuz alanının etrafı açık kalacaktır.
2)KAPALI HAVUZ:Projede belirtilen yerde uygun biçimde yapılacaktır.
3)ÇOCUK BAHÇESİ: Projede belirtilen yerde uygun biçimde yapılacaktır.
4)SPOR SALONU: Döşemeler laminant parke kaplı, projede belirtilen şekilde ve yerde yapılacaktır. 
5)SAUNA: Projedeki yerinde yapılacaktır. Duş, WC, soyunma odası olacaktır.
6)AÇIK VE KAPALI OTOPARKLAR: Ön ve yan bahçelerde en az daire sayısı kadar otopark projede belirtilen yerlerde yapılacaktır. Ayrıca projelere ek olarak diğer belirtilen yerlerde de açık otoparklar yapılacaktır.
7)TENİS SAHASI: Tenis kortu, projeye uygun olarak yapılacaktır. Uygun kaplama sistemi ile olacaktır. Etrafı ise 2(iki) metre tel çit ile çevrilecektir.
8)LOKAL: Proje Yerinde, 150 m² kapalı bir kat olarak tertiplenecektir. Mutfak ve müştemilatlardan oluşacaktır. Uygun malzeme ve yer kaplamaları ile estetik bir biçimde projelere ve şartnamelere uygun yapılacaktır. 
 
2-)KONUTLARIN ÖZELLİKLERİ
A-   İNŞAAT
Bu sitede, 3B sınıfı betonarme karkas sistemde olacaktır. Duvarlarda Bimsblok tuğla ya da gaz beton kullanılacak. Dış duvarlar 20 cm, iç duvarlar 10 cm olacaktır. Bitişik dairelerde ses izolasyon amaçlı çift duvar arası taş yünü plaklar kullanılacaktır. İç duvarlar alçı ile sıva olacaktır. Apartman merdiven ve sahanlıklarında mermer kullanılacaktır. Apartman dış kapısı ve merdiven küpeşteleri alüminyum, iç ve dış cephe boyalarında Polisan marka Boya veya muadili, Oda zemin kaplamalarında 8 mm 31 sınıf hdf E1 laminant parke kullanılacaktır. Dubleks daire iç merdiven basamakları ahşap rıhtları seramik olacaktır. Vitrifiye malzemelerinde; TSE’li 1.sınıf marka malzemeler kullanılacaktır. Çatılarda Dubleks daire tavanları beton döşeme olarak yapılarak üzerine strafor veya taş yünü ile ahşap karkas üzeri OSB, iki kat membran ve shingle veya kiremit olacaktır. Cephelerde sıva ve akrilik esaslı boya kullanılacaktır. Tüm dış duvarlarda mantolama yapılacaktır.
Binanın tüm dış doğramaları ahşap lamine kaplı PVC ve camlar Isıcam olacaktır. İç kapılar lake kapı veya dolu kapı olacaktır.
Tüm sitenin; temiz su, elektrik ve telefon hatları müteahhit firma tarafından proje müellifinin yapacağı projelere göre yapılacaktır.
B-   ELEKTRİK TESİSATI
Proje ve şartnamelere uygun olarak yapılacaktır. Tüm prizler topraklı, konutlarda trifaze elektronik sayaç, iki adet telefon hattı, uydu yayınlı ortak TV anten sistemi olacaktır. TV tesisatı için receiver site sakinlerine ait olup Digitürk, D-Smart ve diğer yayınları izleyebilecek şekilde tesisat yapılacaktır. Armatür ve anahtar prizleri özel seçilmiş dekoratif malzemelerden olacaktır. Diafonlu ve görüntülü kapı zili sistemleri kullanılacaktır.
C-   SIHHİ TESİSAT
Proje ve şartnamelere uygun olarak TSE belgeli 1.Kalite; lavabo, küvet, duş teknesi, klozet, batarya, askı, musluk, kromajlı kâğıtlık ve havluluk kullanılacaktır.
D-   KALORİFER TESİSATI
Tüm konutlarda yerden ısıtma sistemi yapılacaktır.
 
3-)MAHAL LİSTESİ
A-   ANTRE
Döşemeler 50x50 ebatlarda TSE’li 1.Kalite seramik kullanılacaktır. Süpürgelikler ahşap olarak yapılacaktır. Duvarlar; silinebilir su bazlı iç cephe boyası, tavanlar ise plastik boya olacaktır.
B-   MUTFAK
Döşemeler 50x50 ebatlarda TSE’li 1.Kalite seramik kullanılacaktır. Süpürgelikler ahşap olarak yapılacaktır. Duvarlar saten, tavanlar plastik boya yapılacak. Tavanlarda kartonpiyer olacaktır.
C-SALON
Döşemeler laminant parke olacaktır. Duvarlar silinebilir su bazlı iç cephe boyası, tavanlar plastik boya olacaktır. Tavanlarda kartonpiyer yapılacaktır.
D-   BALKONLAR
Döşemeler 33x33 cm ebatlarında TSE’li 1.Kalite seramik kullanılacaktır. Balkon korkulukları alüminyum boru olacaktır.
E-    YATAK ODALARI
Döşemeler laminant parke olacaktır. Duvarlar saten, tavanlar plastik boya olacaktır. Tavanlarda kartonpiyer olacaktır.
F-    BANYOLAR
Döşemeler 33x33, 45x45 veya 30x60 cm ebatlarında, Duvarlara 20x40, 30x60 ebatlarında TSE’li 1.Kalite Seramik, tavanlarda; asma tavan, kartonpiyer ve plastik boya olacaktır. Genel Banyolarda yaklaşık 150x70 cm duş teknesi, ebeveyn banyolarında ise 90x90 duş teknesi kullanılacaktır. Tüm klozetler gömme rezervuarlı olacak, camlı duş kabinleri, Hilton tipi lavabo, armatür, ayna, kâğıtlık, bornoz, askı vb. aksesuarları olacaktır.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomkocaelibasiskele-yuvacikyeni-konut-projelerirengin-insaat-alan-panorama-3): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451