ANTPLATO PROJESİ

Projeyi Takip Et
Basın Ekspres Yolu Fatih Cad. Halkalı Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 180
Metrekare Aralığı : 80 - 172 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
ANT YAPIANT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İster ofis ister home-office!

ANTPLATO’nun giriş katında, teraslar ve iç merdivenle ulaşılan alt kat mekanları dahil 372 m2 ve 576 m2’lik toplam 4 adet mağaza bölümü bulunuyor. Shell & Core teslim aldığınız ofisinizde kendi kurumsal tarzınızı taşıyan iç mekan düzenlemelerini kendiniz yapabilirsiniz ya da dilerseniz, ofisinizin tasarım ve dekorasyonu için ANTPLATO her zaman yardıma hazır. 25 katlı ANTPLATO, 22 ofis katında, 172 m2 ve 80 m2’lik, gelişmiş ofis ve hizmet özellikleriyle 177 adet ofis biriminden oluşuyor. Bu birimleri, kişisel tercihlerinize göre ister ofis, ister home-office olarak, modüler ve esnek kat planlaması sayesinde, 1032 m2’ye kadar büyütebilirsiniz. Biriminizi home-office olarak değerlendirerek, ev konforu ve sıcaklığını çalışma ortamınıza taşıyabilir, çalışmalarınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz.

Ortak toplantı salonları, resepsiyon hizmeti, en ince detayına kadar düşünülmüş ofis altyapınız ve servisleriniz siz gelmeden hazır.

Ayrıca kurye ve şoför gibi personellere ayrılmış özel ortak alanlarla da tüm çalışanların rahatının sağlanması amaçlandı.

İşiniz uzadı, trafik saatine kaldınız ya da ofisinizde sizi ziyaret etmeye gelmiş bir misafiriniz var… Plato Executive Lounge, kaliteli vakit geçirmeniz ve misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlamanız için özel olarak tasarlandı.

Çok amaçlı ANTPLATO!

Verimli bir toplantı için ANTPLATO’da ofisinizin olması gerekmiyor! Ortak toplantı salonlarını dışarıdan kiralamaya da açık bir hale getirdik.

ANTPLATO’da seçiminizi ofis yatırımcısı olmaktan yana da kullanabilirsiniz. Sizi; ofisiniz değer kaybetmeden projenin kalitesine uygun bir şekilde değerlendirilmesini sağlayacak, hukuki ve resmi işlerin takip ve yönetimini rahatlıkla bırakabileceğiniz güvenilir, profesyonel ve doğru aracıyla buluşturuyoruz. Böylece ofisiniz için aradığınız kiracının bulunması, bu süreçte mali işlerin takibi ve kiracı ilişkilerinin izlenmesi, satış ve kiralama gibi işlemlerin tek elden ve güvenilir bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Ödeme şekliyse %25 peşin olmak üzere kalan kısım 2017 yılı için vade yapılıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

ANTPLATO PROJESİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutantplato-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451