BUSİNESS İSTANBUL FİKİRTEPE PROJESİ

Projeyi Takip Et
Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Fikirtepe Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 393
Metrekare Aralığı : 71 - 1350 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2017
Fiyat Aralığı : 283 bin dolar-1 milyon 109 bin 285 dolar
SVR GRUPSVR GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Anadolu yakasının en değerli bölgesi Göztepe’de, toplu ulaşımın kalbinde yeni ofislerini alanlar kazanmaya başladı bile… Business İstanbul, sizi kazanmaya çağırıyor.

İş Hayatının Zirvesi ”Business İstanbul”

Değer yaratmaya çalışan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul ofisleri, 1300-1350 m2 arasında değişen tam katlar ve ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. İş modeli çeşitliliği kadar esnek seçenekleri hayata geçiren ofisleri, “Shell&Core” tarzında ve şirket yöneticileri ile iş sahiplerinin hayalini kurduğu yapıda biçimlendiriyor. Satışları yapılan ofislerin kiralanması ise kurumsal kiralamada lider kuruluş TNL Gayrimenkul Geliştirme tarafından yürütülüyor.

İşten Çarşıya, Çarşıdan İşe

Business İstanbul çalışanları için ‘çarşıya çıkmak’ iş hayatının olağan bir durumu haline geliyor. Business İstanbul’un giriş katında yer alan ve her türlü mağazaya ev sahipliği yapan çarşı, alışverişi işe getiriyor. Business İstanbul bünyesinde yer alan fitness center ve eğlence merkezi ise büyük kent yaşamının imkanlarını iş hayatına taşıyor. Butik mağazalar, kuaför, terzi, kuru temizleme, ezcane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar Business İstanbul çalışanlarının ayağına geliyor.

Şehrin Tam Merkezinde Ofis Yatırımı Fırsatı!

Güçlü bir yatırım yapmak isteyen ve verimi artıran bir modelle tanışmak isteyen kurum ve kuruluşlar, Business İstanbul’un hayatı hızlandıran benzersiz lokasyonu ve çalışanlara sunduğu imkanlarıyla iş hayatlarına yeni bir başlangıç yaparken, kazanç oranı çok yüksek bir bölgede yatırım imkanı buluyor.

Yenilikçi Mimari Yüksek Standartlar!

İş hayatının zirvesinde yer alarak , ulaşım açısından İstanbul’un en iyi merkezi konumunda bulunmak isteyenler için Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Business İstanbul, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla iş dünyasına benzersiz bir alternatif sunuyor. İş hayatının merkezinde yer almasının yanı sıra kent yaşamının içinde olan konumuyla da fark yaratan Business İstanbul, işinizi hayata, hayatınızı işe getiriyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutbusiness-istanbul-fikirtepe-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451