ELYSİUM TECE

Projeyi Takip Et
Deniz Mah. Gazipaşa Cad. No:64 Tece Mezitli / Mersin
Konut Sayısı : 40
Konut Seçenekleri : 2+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 113 - 200 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
Fiyat Aralığı : 173 bin TL-400 bin TL
MERGER GRUPMERGER GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Merger Grup, tarafından gerçekleştirilen projenin temelleri; gerek modern çizgilere sahip dış mimarisi, gerekse estetik bir bakış açısı ile dekore edilmiş iç mimarisi ile Tecede atılmıştır. Hayatı kolaylaştıran bütün detayların düşünülerek tasarlandığı, estetiğin konforlu bir yaşam tarzına dönüştüğü mimari proje, ‘’Her mevsim Tece’’, sloganı ile kalabalıklardan uzak, sakin ve huzurlu bir mekan arzulayanlara eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Kaliteli zamanlar geçireceğiniz sosyal alanların konumlandırıldığı iki bloktan oluşan projenin, 1200 m2 lik peyzaj alanında büyük ve çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, keyifli sohbetlerin yapılacağı birde kamelya yerleşimi bulunmaktadır.

Sağlıklı hayatın vazgeçilmez bir parçası olan spor, projenin içinde yerini alıyor. Siteye ait 60 m2 lik fitness salonunda sağlıklı bir yaşam için günün yorgunluğunu ve stresini atarak, daha zinde kalacağınız kapalı bir spor salonu tasarlanmıştır.
 
Merger Grup, 7/24 kamera gözetimli, güvenlikli site içi giriş çıkışı ile aileniz ve sizin için daha güvende, daha huzurlu bir yaşam projesi gerçekleştiriyor.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutelysium-tece-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451