YAVUZ TOWER

ALTUNÖREN GROUPALTUNÖREN GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mersin'in en gözde bölgesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde benzersiz bir proje yükseliyor. 2313 m2 arazi üzerine kurulan Yavuz Tower, tek blok ve her kat tek daire olmak üzere toplam 23 kattan oluşuyor.

Adnan Menderes'te şehrin en güzel manzaralarından birine sahip olan Yavuz Tower, Teras Havuz ile sizlere evinizde tatil keyfi yaşatıyor. Yoğun iş stresinin ardından, Yavuz Tower Teras, şehrin ortasında ferahlatan molalar sunarak kendinizi tatilde hissetmenizi sağlayacak.

Sosyal alanlar ve 19 seçkin daire ile Yavuz Tower Mersin'de mimarinin ve tasarımın yeni öncüsü

Son derece modern ve en son deprem yönetmeliklerine göre tasarlanan Yavuz Tower projesinde temel sistem olarak; (JET GROUT+FORE KAZIK+RADYE JANEREL TEMEL) uygulanılmıştır. Mersin'de ilk defa bir konut projesinde uygulanan bu sistem ile Yavuz Tower depreme karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Mersin'in en prestijli, en lüks ve en özel yaşam alanlarına sahip projesi Yavuz Tower, hayal ettiğiniz yaşam tarzını yüksek standartlarda sunuyor.

Yavuz Tower'da herşey sizler için düşünüldü, siz keyfini yaşayın diye. Çocuk oyun alanları, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, kapalı otopark ve misafir otoparkı ile herşey tam istediğiniz gibi.

284 m2 3+1, 300 m2 4+1, toplam 19 daire

SOSYAL ALANLAR

* Terasta yüzme havuzu

* Sauna

* Fitness Center

* Snack Bar

* Güneşlenme terası

* Kapalı Otopark

* Misafir araç otoparkı

* Çocuk oyun alanları

 

 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommersinmezitli-yeni-konut-projelerialtunoren-group-yavuz-tower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451