ERKA PANOROMA

Projeyi Takip Et
Şirintepe Mahallesi, Anıt Sokak, No:3 Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 107
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Teslim Tarihi : Aralık 2018
ERKA GRUPERKA GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bir kentsel dönüşüm projesi olan ERKA Panorama, 1.412 metrekarelik arsanın %60’ı tamamen yeşil alanlara ayrılarak inşa edilmektedir. Toplam inşaat alanı 12.500 metrekare olan proje 18 kattan oluşmaktadır. 16 farklı tipte 107 adet 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan ERKA Panorama’nın 2018 yılında yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

ERKA Panorama’nın kalitesi daha binaya ilk adımınızı attığınızda sizi ve misafirlerinizi karşılar. Özenle seçilmiş malzemeleriyle tüm ortak alanlarda ayrıcalıklı bir yaşam alanında olduğunuzu hissedersiniz.

ERKA Panorama’da, aracınızla size özel ayrılmış güvenlikli otopark alanına ulaşıp, asansörle doğrudan evinize ulaşmanın konforunu yaşayacaksınız.

ERKA Panorama’da her dairenin bir balkonu var. Sabah kahvenizi alıp şehrin canlılığına ve ritmine tanık olabileceğiniz balkonlar yaşam alanınızı daha ferah ve canlı hale dönüştürecek.

Bu çatı altında geleceğiniz güvende. ERKA Panorma, 7’den 70’e her yaşta insanın güvenle bir arada yaşayabileceği şekilde tasarlandı. Giriş çıkışlardaki kontroller sayesinde, site içerisinde değer verdiğiniz herkes güven içinde ve kontrol altında. 7/24 kapalı devre kamera sistemi, bina girişlerindeki görüntülü görüşme ve daha bir çok teknolojik alt yapı ile donatılmış projede güvenli ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuterka-panoroma-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451