İSKELE APARTMANI

TEKNİK YAPITEKNİK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mükemmel Konum

İstanbul Anadolu Yakası’nda ideal bir konumda olan İskele Apartmanı; Bağdat Caddesi İskele Sokak'ta yer alıyor. Bir dakika yürüyerek Bağdat Caddesi'ne İki dakika yürüyerek Caddebostan Sahil'ne ulaşabiliyorsunuz.

Günün stresini atın;

İş gününüzün stresini ve yorgunluğunu Bağdat Caddesi boyunca yapacağınız yürüyüş ile atabileceğiniz bir imkan sunan İskele Apartmanı'ndaki dairelerde kullanılan tüm malzemeler kaliteli yaşam için tasarlandı.

Yaşam Başladı... Deniz manzaralı daireler...

Büyük ferah daireleri olan bu mükemmel projede yaşam başladı. Her katta tek daire konseptiyle ferah ve geniş daireleri ile aileniz için her şey düşünüldü. Deniz manzaralı bu daireleri kaçırmamak için bir an önce satış ofisimize uğrayın.

İyi bir gelecek için tasarlandı...

Dairelerde bulunan banyolarda vitrifiye ve armatürler Villory Boch; kullanılan yer seramiği Iris marka. Ayrıca mutfak ve banyolarda yer alan duvar kaplamalarında da Iris marka kaplama tercih edildi. Farklı tasarımı ve estetik duruşuyla ön plana çıkan bir modern yaşam konutu. 

İskele Apartmanı, mutlu bir yaşam ve iyi bir gelecek için tasarlandı.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutiskele-apartmani-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451