AKDAMAR SKY SUİT KARTAL

Projeyi Takip Et
Gümüşpınar Mahallesi Aslan Sokak no 23 YAKACIK Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 204
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 75m2 - 113m2
Teslim Tarihi : Haziran 2020

 MSY Yılmazlar İnşaat tarafından Akdamar Sky Suit Projesi İstanbul Anadoluyakası Kartal bölglegesinde hayata geçiyor.Akdamar Sky Suit, 100 milyon TL’lik bir yatırımla 5.200 metrekare alan üzerine konumlanıyor. Tek blok ve yaklaşık 204 daireden oluşacak projede tüm daireler üstün özelliklerle donatılacak. Lüks ve konforu tek bir adreste buluşturacak olan proje, aynı zamanda yaşam ve ticaret merkezi haline dönüşmeyi amaçlıyor. Bu kapsamda dükkan, mağaza ve sosyal donatıların olduğu 210 bağımsız birime yer veren Sky Suit, yüksek yatırım değeriyle de alıcısına önemli avantajlar sağlıyor.

Akdamar Sky Suit daire tipleri 1+1’den 3+1’e kadar olup, çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanıyor. Geniş ve ferah yaşam alanları yaratma felsefemizin gereği olarak 1+1 daireler 75 metrekareden, 1+1 loft daireler ise 113 metrekareden başlıyor.

Akdamar Sky Suit Metro ve E5’e 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika mesafe yer alıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

AKDAMAR SKY SUİT KARTAL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutkartal-helenium-sky-suite-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451