MİKA NATURALİST

Projeyi Takip Et
Koru Caddesi No: 40 Kemerburgaz Eyüp / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 68
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 90 - 210 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
Fiyat Aralığı : 625 bin TL-1 milyon 400 bin TL
MİKA İNŞAATMİKA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mika Naturalist Mika İnşaat imzası taşıyor.Mika Naturalist projesiyle doğa dostu bir yaşamın kapısını aralıyor. 50 milyon TL’lik yatırımla Kemerburgaz’da inşa edilen projede, 2017 yılının son çeyreğinde yaşamın başlaması hedefleniyor. Konfor ve huzuru bir arada sunan Mika Naturalist, 3 blok ve 68 daireden oluşuyor. Mika Naturalist’te konutların metrekare satış fiyatları ise 7 bin ile 8 bin TL arasında değişiyor.

Dünyaca ünlü İtalyan Progetto CMR firması tarafından mimari tasarımı gerçekleştirilen Mika Naturalist, çevreye ve insanlara en doğru yaşam koşullarını sunmak amacıyla dünyaca kabul edilmiş ve uygulanmakta olan değerlendirme ve sertifikasyon sistemlerinden LEED sertifikasyon sistemine uygun olarak tasarlandı. Üçüncü köprü ve üçüncü havaalanının yanı başında Kemerburgaz’da yükselen Mika Naturalist, dünya standartlarındaki mimarisiyle sadece enerji ve su tasarrufu sağlamakla kalmayıp, iç mekan hava kalitesi, doğal aydınlatma, atık yönetimi gibi konularda da çevreci olma özelliği taşıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

MİKA NATURALİST İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmika-naturalist-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451