MOZAİK PARK KONYA

Projeyi Takip Et
Erenler Mahallesi Kayalıbağ Sokak 7-A Karatay / Konya
Konut Sayısı : 24
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 3+1 , 5+1
Metrekare Aralığı : 92 - 262 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 210 bin TL-320 bin TL
SOMUNCU GRUPSOMUNCU GRUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mozaikpark eğitim kurumlarına olan uzaklığı 170 m, Spor faaliyetlerinizi yapa bileceğiniz en yakı sahaya 160 m, Doğa ile keyifli anlar için Park ve piknik alanlarına 500 m, Çocuklarınız için Çocuk bahçesine 250 m, Alışveriş için Market’e 800 m, Kültür ve sanat etkinlikleri için Mevlana Kültür Merkezi’ne 3 km, Hayvan severler için Hayvanat bahçesine 3 km dir.

Mozaikpark diğer konut projelerinin dışında bir anlayışla tasarlandı. Mozailpark'ta hiç kullanmayacağız yada yılda birkaç kez kullanacağınız detaylara yer verilmedi. Farklı tip ailelerin mutlu anlara ev sahipliği yapacak bir ev için projeler özenle çizildi. Hem çekirdek ailelerin rahatça kullana bileceği daire tipleri belirlendi ve bu daireler açık mutfaklı, bahçe dubleksli yada kat dubleksli olmak üzere farklı ihtiyaçlara uygun tasarlandı. Mozaikpark yaşamın sınırlarını ortadan kaldırarak, aile yaşamını konforla birleştirdi ve sadece buna odaklandı.

Dış Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmozaik-park-konya-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451