OLİVE SARIYER EVLERİ

Projeyi Takip Et
Maden Mah. Yunus Emre Cad. Firuzan Sok. No:1 PK 34450 Zekeriyaköy Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 20
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 220 - 240 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
Fiyat Aralığı : 2 milyon 470 bin TL-2 milyon 795 bin TL
YAPIDEM GAYRİMENKULYAPIDEM GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Olive Sarıyer Evleri, 20 seçkin aile için tasarlanmış bir butik konut projesi. Sarıyer’in Maden Mahallesi’nde yer alan site, her biri 2 bahçe ve 2 çatı dubleksine sahip 5 bloktan oluşuyor. Büyüklüğü 220 – 240 m2 arasında değişen dairelerde; 4 oda ve ikisi ebeveyn banyosu olmak üzere 3 banyo bulunuyor.

Açı Koleji, Boğaziçi Üniversitesi Sarıyer Kampüsü, Darüşşafaka, Enka, Evyap Koleji, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Koç Üniversitesi gibi İstanbul’un önde gelen eğitim kurumlarının yanı sıra; Acıbadem Maslak Hastanesi ve Zekeriyaköy Polikliniği ile Sarıyer Devlet Hastanesi’ne Olive Sarıyer’den kolayca erişilebiliyor.

İstanbul’un iş ve finans merkezi Maslak-Büyükdere hattından yalnızca 12 dakika uzaklıkta yer alan Olive Sarıyer, kentli yaşamın olanaklarını, şehirden uzaklaşmadan ama şehrin dışında sunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün bağlantı yolu üzerinde yer alan Olive Sarıyer, Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’ne 1, Hacıosman Metro İstasyonu’na 5, İstinye Park’a 10 ve 3. Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Enka, Darüşşafaka, TED gibi spor kulüplerine de yakın olan proje, Belgrad Ormanları ile Burç Beach, Suma Beach gibi plajların yer aldığı sahillere yakınlığıyla, kullanıcılarına nefes aldırıyor.

Aşiyan’ı geçince başlayan, Kilyos’u da içine alarak Karadeniz kıyılarına kadar ulaşan Sarıyer, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, hafta sonu şehirden kaçmak isteyenlerin en çok gittiği yerlerden biri. Oysa Sarıyer’de, ailelerin yalnız hafta sonu için değil, yaşamak için tercih ettikleri bir yer var: Halk arasında “Maden Bölgesi” olarak bilinen Maden Mahallesi. İlçenin en huzurlu mahallesi olarak ün yapmış, özel bir lokasyon. Adını Bizans ve Osmanlı döneminde yörede işletilen madenlerden alıyor. Demirci, Rumeli Kavağı ve Zekeriyaköy mahallelerinin yanı sıra Belgrad Ormanları’na komşu olan Maden’de; aslında herkes komşu, herkes arkadaş, tüm yüzler birbirine aşina…

Maden Bölgesi, 1 dakika mesafedeki Sarıyer tünelinin açılmasıyla birlikte, şehirden uzaklaşmadan şehrin dışında yaşamak isteyenlerin yeni gözdesi haline geldi. 3. havalimanı ve 3. köprü bağlantı yolları sayesinde, bölgeden şehrin pek çok yerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Üstelik şehir merkezine bu kadar yakın ama bir o kadar da sakin bir yaşam alanı bulmak hiç de kolay değil. Şehirde köylü, köyde şehirli gibi yaşamak için yaratılmış adeta. Yolda yürürken karşınıza çıkan mandaların sütünden evde yoğurt yapabileceğiniz, organik pek çok gıdaya kolayca erişebileceğiniz, horoz sesleri eşliğinde uyanabileceğiniz, sahibinden organik yumurta alabileceğiniz bir merkez. Civardaki at çiftlikleri, doğanın ortasındaki lezzetli lokantalar, bisiklet, motosiklet hatta off-road için uygun alanlar ise genç-yaşlı, ailedeki herkes için keyifli bir soluklanma alanı…

Olive Sarıyer’de yaşam, Sarıyer’in Maden Bölgesi’nde inşa ediliyor. Şehirden uzaklaşmadan ama şehrin dışında modern ve konforlu bir yaşam hedefleyenler, Olive Sarıyer’i tercih ediyor.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

OLİVE SARIYER EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutolive-sariyer-evleri-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451