ROYAL MARİNE BUSİNESS CENTER

Projeyi Takip Et
Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
ROYAL GROUPROYAL GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Son yıllarda modern kule rezidanslar ve ofis projeleri ile büyük bir hızla değişen ve gelişen Kartal'da Royal Gruop tarafından yapılan farklı bir business center yükseliyor. Şu anki aşamada betonarmesi tamamlanan Royal Marin Business Center, karakteristik konsept ve mimari çizgileri ile göz dolduruyor. D100 karayoluna cepheli Royal Marine Business Center henüz betonarme haldeyken daha şimdiden işadamlarının ve yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Proje konumu açısından da birçok. Kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın konumdaki Royal Marin, yanındaki metro istasyonu ile de ulaşımı çok kolay iş merkezi konumunda yer alıyor. Metroya yakınlığının yanı sıra sahil hattına, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın olan Royal Marine Business Center bölgenin iş hayatına yeni bir renk katacağa benziyor.

Yaklaşık olarak 2000 m2 lik arsa üzerine inşa edilen projenin 32 m yüksekliği, 51 m uzunluğu ve 28 m genişliği ile ilk bakışta kendisini belli ediyor.. Binanın zemin altında ise toplantı salonları ve otoparkların bulunduğu iki kat,zemin katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 kat yer alıyor. Katların tavan yüksekliği zeminde 5 m üst katlarda ise yaklaşık 3.5 m olarak tasarlanmış. Binanın toplam kullanım alanı ise 7000 km2. Royal Marine Business Center projesinde ön plana çıkan bir diğer özellik ise  dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılmış olması. Bu sistem de Royal Marine Business Center projesinin karakteristik özelliklerinden. D100 karayolu trafik olarak çok kalabalık bir yolun yanında olmasına rağmen bu sistem dışarıdan gelen ses kirliliğini yüzde yüz oranında engel olarak bina içindeki çalışanların iş yaşamını kolaylaştırıyor.

Projenin 1. bodrum katında binadaki tüm personelin toplantılarını rahatlıkla gerçekleştirebileceği sayıda ve kapasitede toplantı ve sunum odaları yer alıyor. Bu sayede de üst katlarda toplantı salonlarının gereksiz işgal ettiği alanlardan tasarruf ediliyor. Buna ek olarak 1. bodrum katında birçok restoran ve cafe de mevcut.

Royal Group yönetim kurulu başkanı Tolga Çehreli, Royal Marine Business Center projesi için ”bu proje bizim için özel bir değer taşıyor. Alışılmış bina stilleri yerine insanların göz zevkine de fazlasıyla hitap eden modern  beyaz bir yat formunu tercih ettik.Umduğumuzdan fazla ilgi görüyoruz.İş dünyasından çok sayıda teklifler aldık. Bunları ilgili birimlerimiz değerlendiriyor.” diye konuştu.

Dış Resimler

ROYAL MARİNE BUSİNESS CENTER İle İlgili Haberler


Notice: Undefined offset: 0 in /home/yp/public_html/proje.php on line 315

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutroyal-marine-business-center-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451