SİLTAŞ NOVA PARK

Projeyi Takip Et
Yenişehir Mahallesi Akkaya Sokak No:2 Kurtköy Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
SİLTAŞ YAPISİLTAŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 Nova Park sunduğu lüks ve konforlu hayat standartlarıyla sadece yaşam anlayışınızıdeğil, yatırım anlayışınızı da değiştirecek bir konsept. Anadolu yakasında şehrin genişleme yönündeki lokasyonu ve depreme karşı sağlamlığı tescillenmiş zeminiyle İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kurtköy, geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi. Böylesi bir bölgenin en değerli noktasında yer alan Nova Park’a sadece bir ev olarak değil, geleceğe yönelik sağlam bir yatırım olarak bakmaktan doğal ne olabilir?

10.000 m2 alan üzerinde birbirinin ışığını kesmeyecek şekilde konumlandırılan 5 bloktan oluşan Nova Park’taki her bir daire güneşten maksimum olarak yararlanacak şekilde tasarlanıyor. %78’lik yeşil alanıyla size derin bir nefes aldıracak Nova Park’ın akıllı ev teknolojisiyle donatılmış dairelerinin her metre karesi daha kaliteli bir yaşam için tasarlanıyor. Ankastre mutfaklardan merkezi uydu sistemine, kablolu TV sistem altyapısından ısıtma sistemine kadar her ayrıntının düşünülüp yer verildiği daireler alışılmış konfor anlayışına yepyeni bir yorum getiriyor.

  Depreme karşı İstanbul’un en sağlam zeminlerinden Kurtköy’de son deprem yönetmeliklerine göre projelendirilip radye temel sistemi Nova Park’ta huzur içinde yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

SİLTAŞ NOVA PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutsiltas-nova-park-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451