TİRE AYAZMA VİLLALARI

KETENCİ İNŞAATKETENCİ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Doğallık hiç bu kadar lüks olmamıştı…

Bir konut projesinde aradığınız özellikler nelerdir diye sorsak, yanıtınız ne olurdu?

Bir an gözlerinizi kapatın ve düşünün. Büyük şehir yaşamının sağladığı olanaklardan fazla uzaklaşmadan, ancak biraz da kentin gürültüsünden kaçabileceğiniz, doğal güzelliklerin ortasında, har türlü imkana anında ulaşabileceğiniz bir yuva canlandıysa hayalinizde, gözlerinizi açabilirsiniz, doğru yerdesiniz. Çinkü hayalinizin çok daha fazlası Ayazma Villalarında..

Projesinden mimarisine kadar her safhası özenle tasarlanan, 52 villayı kapsayan bu proje, lüks özelliklere sahip olmasının yanı sıra açık yüzme havuzu ve otoparkı gibi diğer özellikleriyle size rahat, kullanışlı seçkin bir yaşam vaat ediyor.

Düşerinizde yemyeşil bir doğa içinde modern bir yuva varsa Anadolu’ nun gizli cenneti Evliya Çelebi’ nin Seyahatnamesin’ nde “Şehri Muazzam” dediği Tire’ de..

Bol oksijen için kilometrelerce yol gitmenize gerek yok. Birbirinden lezzetli şifalı otlar yamacınızda. Sağlıklı, huzulu, uzun yaşamın merkezi Tire’ de tasarlanan Ayazma Villaları ile her mevsimi ayrı güzel yaşayacaksınız.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuttire-ayazma-villalari-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451