VOGUE KURTKÖY

Projeyi Takip Et
Kurtköy Mah. Seyit Onbaşı Sok. No:20 Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 243
Konut Seçenekleri : 1+1
Metrekare Aralığı : 63 - 66 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2016
Fiyat Aralığı : 195 bin TL-245 bin TL
AYSE YAPIAYSE YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
6000 m2 alan içinde 3 blok, 243 daireden oluşan Vogue Kurtköy, 63 m2, 64 m2 ve 66 m2’lik 1+1 yaşam seçenekleri ile iyi bir gelecek ve yatırım imkanı sunuyor.
Isı ve ses yalıtımlı duvarlardan alüminyum kompozit panel modern cepheye, peyzajdan trafoya, altyapı tesisatlarından jeneratöre kadar her şeyin son teknoloji ile tasarlandığı dairelerde, en kaliteli malzemeler kullanılıyor.

Kişiye Özel Konsept

Ferah ve geniş bir alana kurulmuş, ileri teknoloji ile donatılmış Vogue Kurtköy’de dilerseniz 1+1 daireleri birleştirerek kendinize veya ailenize özel bir yaşam alanı oluşturabilir, dilerseniz bunu kıymetli bir yatırım fırsatına çevirebilirsiniz.

Yaşam ve Yatırım Bir Arada

Vogue Kurtköy şehirden vazgeçemeyenler için İstanbul’un yükselen yatırım değeri Kurtköy’de mükemmel bir yaşam inşa ediyor. İyi bir gelecek ve iyi bir yatırım Vogue Kurtköy’de sizi bekliyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutvogue-kurtkoy-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451