PERGE DURU KONUTLARI

Projeyi Takip Et
Alacaatlı Mhallesi Park Caddesi 2. km Çayyolu Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 42
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 200.00 - 200.00
Teslim Tarihi : 2014-04-01
Fiyat Aralığı : 500.000 - 550.000
ARTE İNŞAATARTE İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

nkara’nın en prestijli yerleşim bölgelerinden Çayyolu’nda yer alan Perge Duru Konutları, modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları, çevre düzeni ve az katlı bina yapısıyla benzer projelerden farklılaşıyor.
 
Yüksek yaşam standardı sunan Perge Duru Konutları, Çayyolu’nda bambaşka bir yaşam isteyenleri bekliyor.14.613 m2 lik bir alan üzerine konumlandırılan Perge Duru Konutları; etkileyici çevre düzeni ve yeşil alanlarıyla benzersiz ve huzurlu bir yaşam sunuyor. Evinizden çıktığınız andan itibaren, kendinizi % 85’i yeşil alana ayrılmış bir çevrede ve 24 saat güvenliği olan özel bir yaşamın içinde bulacaksınız.
 
Arte İnşaat tarafından hayata geçirilen Perge Duru Konutları her blokta 14 daire olmak üzere toplam 42 adet daireden oluşmaktadır. Tek bir daire planına sahip Perge Duru’daki dairelerin tamamı 4+1 ve brüt 200 m2 dir. Her daireye 1 açık ve 1 kapalı olmak üzere toplam 2 araçlık otopark ayrılmıştır ve dairelerin tamamı yeşile bakmaktadır. Perge Duru ile sadece eviniz değil hayatınızda değişecek.
 
Huzurlu ve sakin bir yaşam için giriş ve çıkışları kontrol altında olan, 24 saat özel güvenlik birimi tarafından korunan, yeşile önem veren doğa dostu projesiyle sevdiklerinizle birlikte güvenle yaşayabileceğiniz bir site…
 
Sadece Perge Duru Konutları sakinlerinin kullanımına açık yeşil alanı ile stresten uzaklaşıp, günlük hayatın alıştığınız temposunun dışına çıkıp, temiz havanın ve doğal güzelliklerin tadına varacak, kent hayatının avantajlarını, doğayla birlikte yaşayacaksınız.
 
Perge Duru Konutları
 
Perge Duru’da tüm detaylar yaşam kalitesini en üst seviyede tutmak için planlandı. Birinci sınıf malzemeler, yüksek kalitede işçilik, fonksiyonellik ve estetik hepsi bir arada sizin için düşünüldü. Yer döşemesinden mutfak aksesuarlarına, kapı doğramalarından klima tesisatına kadar evinizin her detayı hesaplanarak projelendirildi.
Perge Duru Konutları’nın 180 metrekarelik dairelerindeki yeşile bakan balkonlarında sabah kahvaltınızı yaparken doyumsuz manzarayı izleyerek bu ayrıcalığı yaşabilirsiniz. Şehrin karmaşasından uzak, temiz havasıyla ve her daire düşen iki otoparkıyla mutlu bir hayatın habercisi Perge Duru…

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomankarayenimahalle-yeni-konut-projeleriarte-insaat-perge-duru-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451