ROYAL PLUS

Projeyi Takip Et
Bağdat Cad.No:132/a Urankent Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 192
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 49-280
Teslim Tarihi : 2014-08-01
Fiyat Aralığı : 208.000 - 872.000
URAN HOLDİNGURAN HOLDİNG PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE HAKKINDA
 
Royal Plus'a Genel Bakış
 
Aralık 2012'de inşaatına başlanan,yüksek nitelikleri ve geri dönüşüm sistemleri ile Ankara'da fark yaratan Royal Plus,toplam 192 daireden oluşmaktadır.41744/1 nolu adada,toplam 11,644 m2 üzerinde,3 blok halinde inşa edilecek projede 1+1 / 2+1 / 3+1 / 4+1 / 5+1 tiplerinde olmak üzere toplamda 12 farklı m2 alternatifi bulunmaktadır.Royal Plus, sunduğu bu çeşitlilik ile farklı yaşamların farklı ihtiyaçlarına yanıt olmayı amaçlamaktadır.
 
 
Royal Plus'ın Yüksek Nitelikli Malzeme Seçimleri
 
Bloklar radye temel üzerinde tünel kalıp sistemiyle son deprem yönetmeliğine göre inşa edilmektedir.Bina girişleri ve kat hollerinde granit kaplama ve porselen kullanılmaktadır.
 
Mantolama üzeri slikon bazlı dış cephe boyası ve kısmi alüminyum giydirme cephe kullanılmaktadır.Her blokta 3 adet Çelik iç kabinli ve gizli aydınlatmalı asansörlerle otoparktan katlara çıkabilecek,kablo TV yayınlarına da uyumlu merkezi ve uydu anten sistemi kurulacaktır.
 
Royal Plus'ta ordak su deposu olarak paslanmaz çelik tercih edilmiştir.Pencerelerde 4+4 ısıcamla PVC doğrama kullanılmaktadır.Daire girişleri ahşap mobilya kaplı çelik kapılardan,daire içleri ise ahşap kaplama kapılardan oluşmaktadır.Ayrıca her daire,bodrum katta kendisine kapalı özel bir depoya da sahip olacaktır.
 
Royal Plus projesi bünyesinde,yazın üstü açılabilen kapalı yüzme havuzu,fitness aerobic salonları,sauna ve Türk hamamı barındırmakta olup,ayrıca her bloğun teras katında ise 80 m2 lik seyir ve toplantı mekanı bulunmaktadır.
 
Yakıt giderlerini azaltmaya yönelik, sıcak su ihtiyacının %25 ini karşılayacak kapasitede "Güneş kollektörü ile su ısıtma sistemi" , günde 52 ton su kazandıracak olan "Gri Su" geri kazanım sistemi ve yağmur sularını toplayıp tekrar geri kullanmaya yönelik Su Geri Kazanım Sistemi bulunmaktadır.
 
 
 
Royal Plus'ta Sevdiğiniz Her Şey Güvende
 
Royal Plus Projesi; merkezi ısıtma ve sıcak su sistemi,her blokta kapalı otoparka inen asansörler,her dairede görüntülü interkom sistemi güvenlik ile daireler arasında sesli,bağlantı her katta ve kapalı otoparkta yangın sensörleri ve uyarıcıları,her blokta yangın kaçış merdivenleri,asansör ve bina içi ortak mahaller için jeneratör gibi özellik ve donanımlara sahiptir.
 
Diğer projelerde olduğu gibi daire içleri çok özel bir şekilde tasarlanmış ve ulaşılan noktada daire sahiplerine,kendilerini çok özel hissetirecek bir konfor ve ayrıcalık sunulması hedeflenmiştir.
 
 
SOSYAL YAŞAM
 
Yaşama Hareket Katan Sosyal Alanlar
 
Daha önceki etaplarda olduğu gibi yeni bir konsept ve bir yaşam tarzı sunan Royal Plus'ta günleri dolu dolu yaşatan sosyal alanlar yer almaktadır.
 
Her blok çatısında yer alan ve ortak kullanıma hizmet eden çok amaçlı salonlar,daire sahiplerine komşuları ve misafirleri ile farklı mekanlarda bir araya gelip günün stresini atabilecekleri,keyifli anlar geçirebilecekleri bir ortam sunmaktadır.
 
Yazın üstü açılabilen,kışın ise kapanan yüzme havuzu sayesinde artık yaz ve kış fark etmeyeecek!Royal Plus'lılar istedikleri zaman dairelerinden çıkıp,asansöre binerek ulaşabilecekleri havuzları sayesinde 12 ay kesintisiz yüzme imkanı bulabilecekler.
 
Yalnızca siteye özel fitness center,bay-bayan sauna,hamam ve buhar odaları sayesinde Royal Plus sakinleri kendi spor salonlarına üye olmuş olacaklar.
 
Basketbol ve voleybol sahası,çocuk oyun alanları ve parkları ile gençler,genç kalanlar ve çocuklar kendi bahçelerinde spor yapma imkanına kavuşacaklar.
 
Üç bloğun ortasından geçen süs havuzları,özel peyzaj ve içinde yer alan oturma alanları ve yürüyüş parkurları sayesinde doğaseverler,yeşili evlerinde ağırlayacaklar.
 
 
Şehrin Kalbinde
 
Royal Plus,kendi içindeki yaşam olanaklarını,çevresini saran kurum ve tesislerle de taçlandırıyor.Merkezi konumu sayesinde sahip olduğu tüm komşular,Royal Plus'ta herkes için hayatı kolaylaştırıyor.
 
Prof.Dr.Şevket Hatipoğlu Anadolu Lisesi
Mustafa Azmi Anadolu Lisesi
Devlet Opera ve Balesi Leyla Gencer Sahnesi
Yenimahalle Bld.Kongre Merkezi
Ankara Valiliği Gençlik Merkezi
Pınar Koleji
Orhan Cemal Fersoy İlköğretim Okulu
İl Sağlık Müdürlüğü
Ankara Onkoloji Hastanesi
Kreş
Sağlık Merkezi

Dış Resimler

İç Resimler

ROYAL PLUS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomankarayenimahalle-yeni-konut-projeleriuran-holding-royal-plus): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451