Kartal Kule Metrekaresi 4 Bin 500 Lira

İstanbul Kartal'da hayata geçirilen Kartal Kule yatırımcıların yeni adresi oldu.
Kartal Kule Metrekaresi 4 Bin 500 Lira

Projenin yüzde 30’luk kısmı satılırkenmüşteriler arasında yatırımcılar ve avukatlar öne çıktı. Jet üreticisi ABD şirketinin Türk ortağı EA Group’un ilk gayrimenkul projesineyatırımcılardan ve avukatlardan yoğun ilgi geldi. KartalAdalet Sarayı’na yakın olması avukat ve hukuk bürolarındaki yoğun talepte etkili oldu.

Metrekaresi 4 bin 500 lira

80 milyon dolarlık yatırımla Kartal’da yükselen Kartal Kule, 22 katlı tek kuleden oluşuyor. Kartal’a benzeyen görüntüsüyle dikkat çeken proje, 5 bin 200 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Toplam 205 ofis ve home ofisin yer aldığı kulede büyüklükler 55 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiyor ve metrekare fiyatı 4 bin 500 liradan başlıyor. Projede tüm ofis ve home ofislerin kendine ait teras ve kat bahçeleribulunuyor.

KARTAL MİMARİSİ

Projenin  önemli özelliklerinden biri, süzülerek uçan bir kartalı andıracak şekilde tasarlanmış olması. Bu arada proje, dünyanın gayrimenkul alanında prestijli ödüllerinden biri olan International Property Awards 'tan Avrupa Gayrimenkul Ödülü'ne de layık görüldü.


ESNEK PLAN

Kartal Kule, istenildiğinde kattaki tüm dairelerin birleştirilerek tek daire haline getirilebileceği şekilde tasarlandı.

KAT BAHÇELERİ

Projede yer alan 205 birimin kendine ait teras ve kat bahçeleri bulunuyor.

Enerjiyi kontrol ediyor

En çok dikkat çeken özellik enerjinin kontrol altında tutulması olarak görülüyor. Enerji kaybını önlemek için tüm ofis ve home ofisler kendi enerji sarfiyat kontrolünü ve enerji planlamasını yapabilecek şekilde tasarlanmış. Bu sayede ısıtma, soğutma, havalandırma gibi ortak giderlerde maliyet yönetim sistemi ile her birimsadece kullandığı kadar ücret ödeyecek.


Paylaş:

HABERLER