KARTAL KULE

Projeyi Takip Et
ESENTEPE MAHALLESİ İNÖNÜ CADDESİ NO:161 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
EA İNŞAATEA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

LÜKS, KONFOR VE PRESTİJ ARTIK ULAŞILMAZ DEĞİL

Kimi projeler vardır güzel manzarası öne çıkartılır.

Kimi projeler vardır lüks hayata ve prestije dair özellikleri öne çıkartılır.
Ama Prestij vaad edilirken milyon dolar fiyatlar konuşulur.

Kimi projeler vardır sadece fiyat odaklıdır. Yani sadece ucuzdur...
Başka bir özelliği yoktur.
Kimi projelerin konumu öne çıkar. Ama sadece merkezde olması yeterli midir?

Kimi projeler vardır bina tasarımı güzeldir. Tasarım öne çıkartılır.

Kimi projeler sadece yatırımcı için cazip olduğu iddiasıyla çıkar.

Kimi projelerin de 2,70 tavan yüksekliğini bile ferah bir yaşam alanı olarak sunarlar.

Kimi projelerde hizmetler bir bir sıralanırken onunla beraber aidatların da ne seviyelere geldiği hiç konuşulmaz.

KONUM

Kartal Kule adaletin yanında...

Kartal Kule, 8000 personelin görev yapması ve günde 150.000 civarı kişinin giriş çıkış yapması öngörülen, Cumhuriyet tarihinin en büyük kamu tesisi olan ve 360.000 metrekare kapalı alana sahip, dünyanın en büyük adliyesi Kartal Adalet Sarayı’nın yanı başında yükseliyor...

E-5 üzerinde, Kartal Metrosu Soğanlık durağı çıkışında merkezi konumda bulunan Kartal Kule; TEM’e 5 dk, Marinaya 5 dk, Sahilyoluna 2 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dk ulaşım mesafesinde yer alıyor.

4 METRE TAVAN YÜKSEKLİĞİ

Kartal Kule, tavan yapan proje...

Kartal Kule’nin öne çıkan bir başka özelliği 4 m tavan yüksekliği.

19. Yüzyıl sonlarına kadar bina tavan yükseklikleri yaklaşık 4 metre civarındayken, dünyada 20. Yüzyılda yaşanan sosyo-ekonomik gelişmelere endeksli olarak net tavan yükseklikleri, daha ucuza mal edebilmek endişesiyle neredeyse net 2,30 metrelere kadar indi. Benzer bir gelişimin yaşandığı Türkiye’de de bugün neredeyse 2.70 metre tavan yüksekliği olan projeler bile müşterilere “yüksek tavanlı”, “geniş hacimli”, “ferah” projeler olarak sunuluyor.

EA İnşaat, Kartal Kule projesiyle bu tabuyu yıkıp, %20 leri bulan maliyet artışını da göze alarak 4 metre tavan yüksekliğiyle müşterilerine gerçekten ferah alanlar sunuyor. Böylece Kartal Kule’den yer alan müşteriler standart tavan yüksekliğine sahip projelere kıyasla %50 daha geniş bir hacim ve ferah mekana sahip oluyor.

Özellikle iş hayatında basık tavanlı mekanlar çalışma performansını olumsuz etkilemekte, çalışma alanlarının ferah olması ise kişinin ufkunu açıp daha iyi düşünmesini sağlamakta ve çalışma verimini artırmaktadır. Ayrıca yüksek tavan, ışığın daha fazla alımasıı sağlayarak da bir ferahlık vermektedir.

Yani çalışılan yerin ferahlığı metrekaresi büyük alanlarla değil, metrekübü geniş alanlarla ölçülür. Kartal Kule 4 metre brüt, 3,60 metre net tavan yüksekliği ile huzurlu ve ferah bir ortamda daha verimli çalışmanızı ve başarılarınızın artmasını sağlayacak bir projedir.

MANZARA

Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı, hepsi teraslı yaşam alanları...

Tamamı güney cephesine konumlandırılmış birimler 3. Kattan itibaren deniz ve Adalar manzaralı. Manzara üst katlara çıkıldıkça 270 derece panoramik bir görüntü alıyor.

Penceresi açılmayan Plaza anlayışını değiştiren Kartal Kule’de her birimin kendine ait teras ve kat bahçesi bulunuyor.

ULAŞIM

Her yere kolay ulaşım mesafesinde, stratejik konumda bir lokasyon…

Sabiha Gökçen havaalanına 10 dk

TEM otoyoluna 5 dk

Marinaya 5 dk

Sahil yoluna 2 dk

Kolay ulaşım mesafesinde

YATIRIM

Kartal Kule’de yatırımlarınız da tavan yapacak...

Maslak bölgesinin, Anadolu yakasındaki alternatifi olarak planlanan Kartal, tasarlanan bir çok yeni proje ile geleceğin çekim merkezi, İstanbul’un yeni cazibe merkezi olarak adlandırılıyor.

Marinası, havalimanına yakınlığı, muhteşem deniz ve Adalar manzarası, lüks konut ve iş merkezi projeleri, kültür merkezleri, konser salonları, müzeleri, tiyatro salonları ve dünyanın en büyük adliye binası ile kartal hızla gelişiyor ve yükseliyor.

Biz de size Kartal’ın en merkezi yerinde yatırımınız kısa zamanda katlayacak çok karlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

Otel konseptindeki rezidans bölümlerinde ister siz yaşayın ister “profesyonel kiralama sistemi” ile günlük, haftalık, aylık kiraya vererek yüksek getiri elde edin.

Kartal Kule’de yatırımlarınız tavan yapacak.

VERİM

Enerji verimliliğinde kayıp yaşatmayan bina Kartal Kule...

Kartal Kule’de her bağımsız bölüm kendi enerji sarfiyat kontrolünü ve enerji planlamasını yapabilme ayrıcalığına sahip. Bu sayede ısıtma, soğutma, havalandırma gibi ortak giderlerde maliyet yönetim sistemi ile her birim sadece kullandığı kadar ücret ödüyor ve bu da enerjide maksimum verimliliği sağlıyor.

DONANIM

Geleceğin teknolojisi ile donatılan Kartal Kule...

Akıllı bin asistemi, fijital arşivleme alt yapısı ve fiberoptik omurga Kartal Kule’yi adeta yapay bir zeka gibi yaşayan bir bina yapar. 7/24 uzman personel ve kapalı devre kamera sistemleriyle korunacak olan Kartal Kule’nin iç alanlarının güvenliği de kartlı geçiş sistemleri, parmak izi okuma ve retina tarama cihazları ile destekleniyor.

Kapalı otoparkta elektrik şarj üniteleri gelecekteki arabalarınız için şimdiden tasarlandı.

HİZMETLER

Günlük hayatı kolaylaştıracak tüm hizmetler Kartal Kule’de...

Kartal Kule içerisinde kuaför, lostra salonu, kuru temizleme, terzi, eczane ve banka ATM’lerinin yanısıra özel acil sağlık, adliye sarayına kesintisiz shuttle servisi, vale parking, copy center, hobi odaları, kütüphane ve bir çok donanım ve hizmet bulunuyor.

Kartal Kule’nin sunacağı hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor, back office ve concierge hizmetleriyle de Kartal Kule sakinlerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapıları açılıyor. Bu ayrıcalıklı dünyada motor yat ve speed boat ile İstanbul’un her yerine deniz ulaşımından, VIP limuzin araçlarla 24 saat transfer servisi gibi hizmetler de var.

DÜŞÜK AİDAT

Yüksek prestij Düşük aidat...

Tüm lüks ve prestijli hizmetlere rağmen son derece düşük aidat ödeyeceksiniz.

Binanın etkin masraf denetim ve gelir yönetim sistemi dahilinde tüm ortak alan kira getirileri kullanılarak Kartal Kule sakinleri için çok düşük aidat seviyeleri hedefleniyor.

İç Resimler

KARTAL KULE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projeleriea-insaat-kartal-kule): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451