ELİTE LİFE

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 450
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 110
Teslim Tarihi : 2010-01-01
Fiyat Aralığı : 365000
ŞUA İNŞAATŞUA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

450 şanslı ailenin yaşayacağı Elite Life, size yepyeni elit bir yaşam sunuyor. Ataşehir'in kuzeyinde inşa edilen 450 dairelik Elite Life, alt yapısı ile çağdaş yaşamın tüm gereksinimlerini karşılayarak size sanatı, kültürü, sporu dört mevsim yaşayabileceğiniz ince detayları düşünülmüş sosyal tesisler sunuyor. Ayrıca alışılmış lüksün yanı sıra trafik ve şehir karmaşasından uzak huzurlu ve rahat bir yaşamı şehir merkezinden kopmadan yaşamanıza imkan veriyor.

Konut sektöründe 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Şua İnşaat'ın Ataşehir'in kuzeyi Şerifali bölgesinde inşa ettiği Elite Life projesi, toplam 22 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiriliyor. 18 bin metrekarelik alanını özel tasarlanacak yeşil alanlara ayıran Elite Life, 6 blokta yer alan 450 daireden ve 1 alışveriş merkezinden meydana geliyor. Hızla yapılanmakta olan Şerifali bölgesinde yer alması ve çevredeki toplu konut projeleri içinde en büyük proje olması ile dikkat çeken Elite Life'da, 2+1, 3+1, 4+1 dairelere yer veriliyor. Elite Life'da 2+1 daireler 110 metrekare, 3+1'ler 135 ve 148 metrekare büyüklüğünde inşa edilirken, 4+1'ler 170 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor. Ayrıca site girişinde bulunan 2 katlı alışveriş merkezi ihtiyaçlarınız doğrultusunda süpermarket ve muhtelif mağazalar ile hizmet vermeye hazırlanıyor. 

Elite Life, yüzme havuzu, sineması, fitness salonu, cafeteryası, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kamelyaları ile sosyal donatı alanlarının yanı sıra açık ve kapalı otopark, 7 gün 24 saat çalışan özel güvenlik sistemi, acil durumlar ve elektrik kesintilerine karşı jeneratör gibi hizmetler de sunuyor.  Daireler ferdi kombi ısıtma sistemi ile ısınırken, özel güvenlik sayesinde intercom görüntülü haberleşme sistemi ile kapınızı sadece istediğiniz kişilere açmanızı sağlayacak. Her daireye kablolu TV, uydu yayını ve dijital yayın alt yapısı ile sınırsız kanal izleme olanağı, vestiyer ve kablosuz internet donanımları da sunulmaktadır. Ayrıca, yapılacak özel tasarımlı peyzaj çalışmalarında kullanılan doğanın renkleri kendinizi şehir stresinden uzak hissetmenizi sağlayacak.

Bloklar radye temel üzerinde yükselirken, cephelerde ısı ve ses izolasyonu adına kalite ön planda olacak. Dairelerde kullanılan birinci sınıf malzeme de lüks yaşamın bütün ihtiyaçlarına cevap vererek konfor ve kaliteyi aynı anda sunacak. Huzur ve güvenliğin birinci planda olduğu Elite Life, yirmi dört saat görevli özel birimlerce korunarak, çocuklarınızın rahatça oynayabileceği çocuk parkları, 400 metrekarelik yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis ve basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, sosyal tesislerde bulunan cafeterya, fitness salonu, 25 kişilik sineması ve çeşitli spor aktiviteleri için çok amaçlı salonu ile hayatı değerli kılıyor. Siz de bütün bunlara ayrıca club ücreti ödemeden şimdi sahip olun, elit yaşamın tadını çıkarın.

İç Resimler

ELİTE LİFE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projelerisua-insaat-elite-life): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451