ADRES LOBİ

Projeyi Takip Et
AYDINLI MAH. BAHÇELER SOK. AYDINLI Tuzla / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 527
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 34
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 70000
DUMANKAYA İNŞAATDUMANKAYA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Dumankaya yeni konseptte Adres'ler üretmeye devam ediyor!

Adres Lobi İstanbul'un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden biri olan Tuzla-Aydınlı'dadır. 3 tarafı cadde ve bulvarlarla çevrili projede 3 blok ve 527 daire bulunmaktadır. Adres Lobi'de optimum kullanım alanlarına göre planlanmış stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire çeşitleri bulunmaktadır.

Projenin ana merkezi görkemli lobisi. Lobinin 2 yanında kafeterya, fitness center, sauna ve hamam ile toplantı odaları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

41 mağazalık semt çarşısı
Adres Lobi'nin dış cephesinde yer alan semt çarşısı 41 mağazadan oluşuyor. Adres Lobi semt çarşısı; marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla bölgenin en canlı alışveriş adreslerinden biri olacak. 

En son bilişim teknolojileri
Bir Vestel Şirketler Grubu kuruluşu olan Dexar ve Dumankaya'nın işbirliği ile her daireye kapalı devre yayın ve iletişim platformu kurularak teknolojiden en üst düzeyde yararlanılacak.

Özel tasarım mobilya seçenekleri
Adres Lobi projesinde ünlü tasarımcılardan Derin Sarıyer ile işbirliği yapıldı. Özgün ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken Derin Sarıyer bu proje için çeşitli mobilya üniteleri tasarladı. Daire sahipleri bu ürünlerden dilediklerini satın alarak konutlarını çok daha uygun ve çok daha işlevsel mobilyalar ile döşeme şansına sahip olacaklar.

Özel yaşam kartı
Adres Lobi'de yaşayan her aileye semt çarşısındaki mağazalarda ve sosyal tesislerde kullanacakları kredi kartı özellikli özel yaşam kartları verilecek.

Geniş yeşil alan, farklı spor üniteleri
İç cephe çok geniş bir yeşil alana sahip. Bu bölümde açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, mini basketbol sahası, yansıma havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. 

ADRES LOBİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasituzla-aydinliyeni-konut-projeleridumankaya-insaat-adres-lobi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451