AKASYA ACIBADEM

SINIRLI SAYIDA SUNULAN SINIRSIZ AYRICALIK...

Projeyi Takip Et
ANKARA ASFALTI HAREM YÖNÜ 4.KM, ÇEÇEN SOKAK ACIBADEM Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 1
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,4+2,5+1
Metrekare Aralığı : 65- 442
Teslim Tarihi : 2014-02-01
Fiyat Aralığı : 500.000 - 2.650.000
SİNPAŞ YAPISİNPAŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Akasya Residence Tower

Penthouse
Görkemli İstanbul Manzarasına Karşı Penthouse Yaşamı...

Acıbadem’in kalbinde eşsiz bir yaşam anıtı olarak yükselen Residence Tower'ın son 6 katında yer alan Penthouse'lar, muhteşem bir İstanbul manzarasıyla otel konforunda bir yaşam sunuyor.

Home Office
Residence Tower'da ister yaşayın, ister çalışın...

Residence Tower'ın 16 ve 33. katları arasındaki katlar ev ve iş hayatını birleştiren home-office olarak kullanılabiliyor. Residence Tower'ın home-office'lerinde, ev ve iş hayatını birleştirerek Anadolu yakasının merkezinde çalışma ayrıcalığını yaşayın.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Amerikalı mimarlar grubu DDG tarafından tasarlanan eşsiz mimarisi, özgün konsepti, 256 adet kiralanabilir mağaza alanıyla İstanbul’un yeni gözdesi olacak Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde; Türkiye’ye ilk kez gelecek dünyaca ünlü markalar, biri IMAX olmak üzere 10 sinema salonu, konser salonu, tiyatro salonu, sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz şık restoranlar ve çok daha fazlası, konutunuzdan çıktığınız anda sizi karşılayacak.

Event Plaza

Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin masmavi gökyüzüne açılan çatısında yer alan Event Plaza, fıskiyeli zarif su havuzları, birbirinden ilginç sergileri, etkileyici barkovizyon gösterileri ve şık defileleriyle sizi, sonsuz etkinliklerle dolu yepyeni bir eğlence anlayışına davet ediyor.

Bağdat Street

Birbirinden seçkin yerli ve yabancı markaları birarada bulabileceğiniz elegan mağazaları, herkesin ağız tadına hitap edecek şık kafe ve restoranları ve ferahlık hissini doyasıya yaşayabileceğiniz geniş çarşı alanıyla Bağdat Street, yeni buluşma ve eğlence mekanınız olmaya daha şimdiden aday...

Kidzania

Tokyo, Lizbon , Meksika, Monterrey, Singapur, Seul, Jakarta, Dubai şehirlerinde faaliyet gösteren ve bir çok yerde açılacak olan KidZania, bilgi ve beceri sahibi, dünyaya ve çevresine duyarlı, hayata olumlu yaklaşan yarının yetişkinlerinin şehri. 2-13 yaş arası çocuklara yönelik, deneyimlerken öğretme, öğretirken eğlendirme felsefesi ile 8.000 m2 üzerine kurulacak bir şehir KidZania. Çocukların 60’dan fazla aktivite ile yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda meslekler seçip uygulayabilecekleri aynı zamanda özgürlük duygularını ve sosyal yeteneklerini geliştirerek gerçek yaşam deneyimleri elde edebilecekleri bir çocuk şehri. Sokakları, meydanı, hastanesi, televizyon istasyonu, itfaiyesi, bankası, güzellik salonu, çikolata ve şeker fabrikalarından, özel para birimi ve ulaşım araçlarına kadar eksiksiz bir sehir. Pilotlar, doktorlar, veterinerler, polisler, pizzacılar, arkeologlar, tiyatrocular kısacası herkesin çocuk olduğu bu şehirde egemenlik çocuklarda…

Central Park

Doğanın pozitif enerjisini Central Park'ta hissedin.

26.000 m2'lik yeşil alanıyla doğanın tüm güzelliklerini özgürce yaşayabileceğiniz, kültürel etkinliklerin keyfine varabileceğiniz İstanbul'un en seçkin alanı.

Akasya'nın tam kalbinde yer alan Central Park'ta kendinizi çok iyi hissedecek, doğanın pozitif enerjisini yaşamınıza katacaksınız.

İç Resimler

AKASYA ACIBADEM İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-acibademyeni-konut-projelerisinpas-yapi-akasya-acibadem): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451