KOZA KORU ÇAMLICA

GARANTİ KOZA İNŞAATGARANTİ KOZA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Yeşil ile iç içe saydam evler konseptini sunan Koza Koru Çamlıca satışta
 
Türk inşaat sektörünün 62 yıllık tecrübeye sahip şirketi Garanti Koza, saydam evler konsepti ile sunduğu yeni projesi Koza Koru Çamlıca’yı satışa çıkardı. Ünlü mimarlar Murat Tabanlıoğlu ve Melkan Gürsel imzasını taşıyan projede her bir konut, bireysel tercihlere uygun olarak dizayn edilebilecek.
Türk inşaat sektörünün 62 yıllık tecrübeye sahip şirketi Garanti Koza’nın Büyük Çamlıca’da inşaa edeceği Koza Koru Çamlıca projesi satışa sunuldu. Saydam evler konseptiyle dikkat çeken, yüksek standartlı konut projesi Koza Koru Çamlıca’nın tasarımını ünlü mimarlık ofisi Tabanlıoğlu üstleniyor. Çamlıca’da yer alan diğer konut projelerinden farklılaşan proje, geleneksel ve çağdaş Türk mimarisinin sentezinden oluşuyor. 11 bin 576 m2 lik bir alan üzerinde 10 bloktan oluşacak projede; 198 m2 kapalı alan ve 122 m2 teraslı dörtlü dubleks, 385 m2 kapalı alan ve 247 m2’lik teraslı ikili dubleks veya konutun tamamına sahip olmak isteyenler için 782 m2 kapalı alan ve 318 m2’lik teraslı konut tipleri mevcut. Kişiye özel dizayn edilecek bahçe ve üst dubleksiyle doğanın içinde bir yaşam alanı sunan çağdaş konut projesi, ev sahiplerinin isteklerine göre dekore edilecek. 2010 yılı sonunda inşaasına başlanacak Koza Koru Çamlıca projesinin, 2012 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor.
Garanti Koza’nın yaptığı her projenin diğer projelerden farklı olduğunu belirten Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Murat Binark, “Koza Koru Çamlıca projesi ile konut sahiplerine, yeşilin ve mavinin keyfini yaşayacakları doğal güzellikler içinde bir yaşam alanı sunacağız. Kişiye özel dizayn edilecek projede tasarımları ile adından çokça söz ettirmiş olan mimarlarımız Murat Tabanlıoğlu ve Melkan Gürsel ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. İlkel, Koza Koru Çamlıca projesi ile Çamlıca’ya değer katacaklarına inandıklarını da sözlerine ekledi.
 
Koza Koru Çamlıca projesi; Levent Loftlar, İstanbul Sapphire, Kanyon, İstinye Residence, Tripoli Kongre Merkezi, Astana Arena, Zorlu Center, Doğan Medya Center, gibi projelerin başarılı mimarlarının imzasını taşıyor. Proje için büyük heyacan duyduğunu söyleyen Mimar Murat Tabanlıoğlu, İstanbul’un gözbebeği Çamlıca’da böyle özel bir projeyi hayata geçirecek olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
 
Kentin yedi tepesinden birinde konumlanacak konutların, İstanbul için özel bir yeri olduğunu söyleyen Mimar Murat Tabanlıoğlu, “Kentin özgün değerlerine çağdaş bir katman kazandıracak bu yenilikçi proje ile aynı zamanda bir yaşam biçimi öneriyoruz. Çağdaş teknolojinin kullanıldığı altyapı ile desteklenecek Koza Koru Çamlıca projesinde, yerleşim planları konutlarda esneklik ve geçişkenlik sağlayacak. Yüksek tavanları ve bütünüyle şeffaf cepheleri sayesinde aydınlık ve ferah yaşam alanları sunulacak, bireysel tercihlere göre düzenlemeler yapılabilecek.” dedi. Yeşilin konutların içine nüfuz ettiği saydam bir mimari sunacaklarını belirten Tabanlıoğlu, Koza Koru Çamlıca projesi ile, 21. yüzyılın konaklarını Çamlıca’ya kazandıracaklarını dile getirdi.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-camlicayeni-konut-projelerigaranti-koza-insaat-koza-koru-camlica): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451