İSTANBUL INN LEVENT

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ÜNAL İNŞAATÜNAL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ÖZLER İNŞAATÖZLER İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

KONSEPT

İstanbul İNN Levent, yaşam zenginliğine odaklanan ve İstanbul'daki varlığını kentsel ölçekte ele alan karma kunlanımlı bir projedir.

Levent'in yeni yüzünde yeralan arazi, mevcut yapıların ömürlerini doldurmasıyla kentsel yapılaşma içerisinde ortaya cıktmıştır. Bu alanda hem yerelliğin izlerini taşıyan hemde bölgenin dinamiklerini harekete geçiren, mimari bir kimlik oluşturulmaya çalışılmıştır.

İstanbul Inn Levent, 16 katlı tek blok halinde 135 konuttan oluşan, modüler plan kurgusuyla çeşitli büyüklüklere ve tiplere olanak veren fonksiyonel, pragmatik ve akıllıcı çözümlerle tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

"Plusroom" özelliğiyle kullanıldıkça ödenilen "sosyal-sonsuz" odalar tüm kullanıcılarına en ergonomik şekilde hitap edebilmek için detaylandırılmıştır.

Plusroom ünitesi ile, bir evin içine sığamayacak kadar çeşitli odaları insanların hizmetine sunuyoruz.

1900 m2 bir evin sahip olabileceği tüm özellikleri barındıran bir mimari yaklaşım ile Toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, oyun odası, cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, spa, kapalı yüzme havuzu, sauna, çok amaçlı salon, kapalı otopark, özel güvenlik gibi hizmetler içererek bunu kullanıcılarına en iyi şekilde sunmayı amaçlar.

Engelsiz mekan yaşantısıyla, her bireyin hayattan ve mutluluktan eşit pay alabilmesi için engellerin hissedilmediği mekanlar tasarladık. Dış kapı kolları, asansör düğmeleri, rampalar, ortak kullanıllan tüm ve özel mekanlar insanların ihtiyacları düşünülerek kurgulandı.

PLUS ROOM

1+1= sonsuz m2'lik bir evde yaşamaya ne dersiniz? plusROOM, Türkiye'de ve dünyada ilk defa çeşitli örnekleri olan sosyal donatı yönetim sisteminin modernize edilmiş bir halidir. plusROOM, her projede, her hedef kitlenin beklentilerini ve ihtiyaçlarını analiz ederek tasarlanmaktadır.

Bir evin içine sığamayacak, hatta alışılmış sitelerin sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı odalar yaratan plusROOM sistemi, 1900 metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri sunan mimari bir yaklaşımdır.

plusROOM 'un temel amacı evinize sığmayacak tüm odaların ihtiyaç duyduğunuzda evinize artı olarak dahil edilmesini sağlamaktır. Böylece siz istediğiniz zaman istediğiniz odayı evinize ekleyebilir, istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olan ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan plusROOM 'un en önemli özelliklerinden biri kullan-öde sistemidir. Yani kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmayacak ya da aidata eklenmeyecektir.

Daire sakinlerine dağıtılacak kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanılabilecek plusROOM odalarında,15-30 TL arasında bir kullan-öde sistemle giriş yapılabilecek ve sakinler odaları kendi özel alanları gibi kullanabilecek

* İlk Yardım Ve Müdahale Odası

* Party ve Karaoke Odası

* Misafir Odası

* Çok Amaçlı Salon

* Mini Depo

* Oyun Odası

* Cep Sineması

* Playstation Odası

* Çamaşır ve Ütü Odaları

* Studiolar

* Spor Odası

* SPA

MİMARİ

Projenin konsept tasarımı ,mimarlık alanında parlak bir geleceği olan genç bir gruba ait; mental design works.. Istanbull INN ikitelli projesi ile 2012 WAF (Dünya Mimarlık Festivali) da 8.000 eser arasında ilk 6 ya kalarak dikkatleri üzerine çeken genç mimarlar, 2013 yılında da aynı başarıyı tekrarlayarak İstanbul INN Levent projesi ile konut kategorisinde 9.000 eser arasında ilk 11 proje arasında yer aldılar. İstanbul INN Levent projesinde; dingin; sade, abartıdan uzak mimarisi ile modern residence konseptinin ilk örneklerinden birini sunmaktalar.

Projede her dekoratif form aynı zamanda çözümün de bir parçası. Her detay kullanım ömrü ve fonksiyonu düşünülerek tasarlanıyor. Her formun bugünü, yarını ve geleceği hesaplanarak güzel yaşlanması ve düşük maliyetlerle kullanılması hedefleniyor.

Bu projede küçük alanların efektif kullanılabilmesi adına tüm daireler de yerden ısıtma uygulanıyor. Daha fazla ışık ve ferahlık adına tavandan yere kadar cam kullanılıyor, Daha ferah bir yaşam alanı yaratmak için, 3 metre tavan yüksekliği sunuluyor.

KONUM

INN Levent, Büyükdere caddesine sadece 300 metre uzaklıkta. Kanyon AVM metro istasyonuna sadece 150 metre mesafede. 

Levent-Maslak aksında yaşayan ve çalışan 1.100.000 kişi daha nitelikli ve ekonomik olan yeni bir projede yaşamak istiyor. 

Kentsel dönüşümün önemli ve kıymetli noktalarından Kağıthane ilçesi sınırları içerisinde yer alan projede, yeni açılacak Büyükdere caddesi paralel yolları ile ulaşımın merkezinde.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

İSTANBUL INN LEVENT İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projeleriunal-insaat-ozler-insaat-istanbul-inn-levent): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451