TREND BARBAROS

Projeyi Takip Et
BARBAROS Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 18
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 60.00-122.20
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 0-0
GÖĞÜŞ YAPIGÖĞÜŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Değerli daire sahibi adayları;      
Artık ev yaşam stilinizi değiştirmenin zamanı geldi!
 
İstanbul ; konumu ve prestijiyle sahip olduğu eşsiz Beşiktaş barboros boğaz hattında Göğüş Yapı'nın sunduğu Trend Residence Barbaros projesi ile tanışıyor.
 
Şehirden kopmadan hem şehri hem boğaz keyfini yaşamak, bu yaşantının en güzel karelerini
evinizden seyretmek, seyrederken de yaşamınızı kolaylaştıracak olan hizmetlere sahip bir
yaşam süreceksiniz.
Akaretler adını yüksek kira getiren mülkden alan Trend Residence Barbaros eşsiz bir yatırım ve yaşam konsepti sunuyor
 
Avrupa kültür başkenti İstabul un daima gözde ilçesi olma özelliğini hiç kaybetmeyen Beşiktaş’ta ulaşım, park, alışveriş, eğlence vb. her türlü sosyal gereksinimi ile sorunsuz bir alanda konumlanmış, kupon özelliklere sahip üst düzey bir yaşam biçimi "Trend Residence Barbaros".
 
Trend Residence Barbaros muhteşem boğaza, denize , ağaçlara, ve tarihe hakim bir manzaranın seyircisi. İstanbul un Trend’i Yıldızda yükseliyorken, sahipleri de bu mutluluğu ve heyecanı yaşayacak.
 
İstanbul ’un ve Beşiktaş ın merkezinde son kalan arsa üzerine, Yıldız ın muhteşem atmosferi, nostaljik caddeleri, restourantları, sanat galerileri, tiyatroları, sinemaları, ünlü moda evleri, özel alışveriş imkanları, muhteşem manzarası, Beşiktaş vapur iskelesi ile enerjisi 24 saat süren İstanbul a ayrı bir değer katan Yıldız da;  Yeni bir değer, yeni bir yaşam yükseliyor burası Trend Residence Barbaros
 
Trend Residence Barbaros , Göğüş Yapı A.Ş.'nin “HAYATIN IŞILTISI” felsefesi ile inşaa ediliyor.
 
Birazdan birçoğu Trend Residence Barbaros ’ da uygulanan ve heyecanınızı arttıracak keyifli ayrıntılardan bahsedeceğiz; bu ayrıntılar sizlerin yedi yıldızlı konforlu bir hayat ve doğru bir alım yapmanız için tasarlandı ve bu hizmetleri size gururla sunuyoruz.
 
Sağlılklı ve stressiz bir hayatın ön koşulu spor ve konforlu bir zaman geçireceğiniz evinizden sadece asansör mesafesinde uzaklıkta olan ve size ait sosyal tesisinizdir. Kapalı yüzme havuzu ve rahat dinlenme şezlongları, mayolarınızın kuruması için santrifüj cihazı yer almaktadır, ayrıca tüm güncel dergi ve gazeteler dinlenme şezlongunuzda dinlenirken okuyabilmeniz için hazır bulundurulur. 
 
Sauna, özel tasarımlı Türk hamamı, en yeni spor aletleri ve akademik eğitimli personeli ile fitness salonu ile tüm misafirlerin rahatını, konforunu ve sağlığını sağlamak amacıyla eksiksiz hizmet ve tüm bu alanlarda ADSL internet hizmeti yer almaktadır . Kendinizi tatilde gibi hissetmeniz için her ayrıntı sizden önce düşünüldü.. 
 
Ortak yönetim planına göre dairenizi kiraya bile verseniz tüm Trend Residence larda sosyal tesisleri hem siz hem kiracınız kullanabiliyor. Böylelikle dairenizin tüm ayrıcalıklarından faydalanmış oluyorsunuz. 24 saat lobby hizmeti ve vardiyalı güvenlik personeli ile tüm güvenlik sisteminin donanımı eksiksiz çalışır. Siz Trend Residence Barbaros a girdikten itibaren güvenliğin, sağlığın ve konforun keyfini çıkarırsınız. Ayrıca tüm dairelerde duman ve gaz algılama sistemi su basmasına karşı otomatik uyarı sistemi ve elektrik kesme güvenliği sağlanmaktadır. Tüm Trend Residence larda uygulanan valet parking hizmeti ile lobby önünde aracınız teslim alınır ve garaja indirilir, siz lobiye telefon etiğinizde aracınız tekrar emrinize hazır duruma getirilir, kapalı ve açık garaj ile araç yıkama, hava kompresörü ve rent a car hizmetlerini, araçlarınızın kasko ve sigortalarının tarihleriyle eksiksiz ilgilenilmesi sağlanır, siz gibi aracınız da artık Trend Residence Barbaros 'in ayrıcalıklı dünyasından sonuna kadar yararlanır. 
 
Bina girişi loby yanındaki ve asansör yanındaki LCD ekranlarda CLASSPLUS portalın’da günlük haber ve gelişmeleri ayrıca tesis ile ilgili bir çok bilgiyi ve CLASSPLUS ın ayrıcalıklarını ve yeniliklerini takip edebilirsiniz. Tüm dairelerde elektronik alt yapısı ile uydu, Digitürk, bina içi haberleşme için dahili telefon hattı ve Türk Telekom internet, telefon hattı bağlanmakadır. Teknik servis personeliyle tüm konutlarda ve binada elektrik, elektronik ve mekanik sisteminin devamlı olarak bakım onarımı sağlanır dairenizde çıkabilecek en ufak bir teknik sorunda dahili sistemden loby’i aramanız yeterlidir..
 
Hatırlatalım Trend Residence Barbaros ‘un tam donanımlı su deposu ve jeneratörü sayesinde suyunuz ve elektriğiniz hiç kesilmez.Sosyal tesisler dahil olmak üzere Tüm ortak kullanım alanları özel temizlik personeli ile hijyen kuralları çerçevesinde günün her saatinde periyodik zamanlı olarak temizlenir. 
 
Trend Residence Barbaros ‘un dış cephesi özel ısı ve ses yalıtımının daha ötesinde teknolojinin ve son mimari trendlerin detaylarına sahip fuga tasarımlı beton üstünde tik ağacından ahşap kaplamalı bölümleri cam giydirmeli cephe marka logo ve isminin yer aldığı paslanmaz çelikten yapılan led ışıklandırmalı dev ismi ile şehrin en şık binasıdır.Trend Residence Barbaros her gecenin yıldızı,çünkü şehrin en havalı ışıklandırma sistemine sahip, güneş batıp ta gökyüzünde ay göründüğünde yıldızlar ve Trend Residence Barbaros in muhteşem görkemiyle göz kamaştırır ve herkesi imrendirir.. 
 
Trend Residence Barbaros‘un bina içi, sosyal tesisleri ve ortak kullanım alanları en yeni tasarımlarıyla kapısından girdiğiniz anda size mutluluk, rahatlık ve görsel show yapacak kadar iddalı hazırlandı, artık başka bir dünyadasınız burası Trend Residence Barbaros 
 
Siz evinizde olmadığınızda kalorimetre kontrollü ısı sistemi sayesinde zorunlu ısınma aidatı ödemek durumunda kalmazsınız kısaca yaktığınız kadar ödersiniz.Daireleriniz akıllı ev sistemi altyapısı ile hazırlanmıştır. Tüm dairelerde klima sistemi hazırlığı yapılandırılmış olarak teslim edilir. 
 
Tüm dairelerde ankastre beyaz eşyalar montajlı olarak teslim edilir ve kullanımı yetkili personel tarafından eksiksiz anlatılır. Tüm daire sahiplerimizin üye olduğu CLASSPLUS hizmeti size ve kiracınıza clup kartı çıkarılır, bu clup kart ile concierge hizmeti sağlanır. Bu hizmet sayesinde tiyatro, sinema veya yemege mi gitmek istiyorsunuz siz keyfinize bakın hemen clup temsilcinizi arayın organizasyonunuz yapılsın hem de CLASSPLUS avantajlar dünyasının fırsatlarıyla ayrıca birçok etkinlik ve organizasyona özel fiyatlarla davet edilrek yeni bir sosyal yaşantı sağlanmasının yanı sıra bir çok markadan özel indirim fırsatları sağlanmaktadır. 
 
Rahatınız için her ayrıntı düşünüldü kuru temizleme ve house kepping hizmeti sadece bir telefonla emrinizde tatil dönüşü evinize gelmeden bizi arayın sizi havalanın da karşılayalım eviniz temizlenerek size hazır hale getirilsin. 
 
Göğüş Rezidans İşletmeleri A.Ş, Trend Residence Barbaros için tüm çalışmalarını tamamladı rezidans yönetim planı hazırlandı, tesis kullanım kitapçığı hazırlandı ve hizmet etmek için siz değerli daire sahiplerinin projede yaşama başlamasını bekliyor. 
 
”Hizmette sınır yoktur” 
Trend Residence Barbaros‘un buna ek olarak konforda, sağlıkta ve prestijde de sınır yoktur.özel mimarisi , tasarımı, ısı yalıtımı, malzeme kalitesi, dairenizin 2 yıl garantili olmasını, kiralama ve satış hizmetlerinin sağlanması, tesis personelinin eğitimli ve güler yüzlü hizmeti, yüksek kira garantisi ile dövize endeksli fiyatlarının yanı sıra devamlı prim sağlayacak değerli bir yatırım olması gibi birçok detayı burada ayrıntılı anlatamadık. Biz sizi misafirimiz olarak değil daire sahibi olarak görmek istiyoruz, daha yakından tanımak için.. 
 
Hadi bu yaşantınız için bir fırsat! Ne duruyorsunuz? 
Biz hazırız.. siz de bu ayrıcalıklar dünyasına katılın.
 
 
Dünya Harikası 
Trend Residence Barbaros da yorucu bir günün ardından saunada üzerinizdeki stresi atar ve gevşersiniz. Kapalı yüzme havuzunda ve fitness da istediğiniz sporu yapar, son model spor aletleriyle formunuzu korur, enerji depolarsınız.
 
Trend Residence Barbaros da yeni insanlar tanır, akşamlarınızı ve gecelerinizi daha da renkli kılarsınız. Nasıl olsa her şey Trend Residence Barbaros de ve çevresinde..
 
Pozitif enerji 
Trend Residence Barbaros da, Göğüş Yapı A.Ş 'nin tasarladığı yaşam alanlarında yer alan, 7 yıldızlı bir otelin tüm yıldızlarına ve çok daha fazlasına sahip geniş kapsamlı bir PROJE .
 
Onu kısaca tanımlamak mümkün değil: Stresten arınma, pozitif enerji yüklenme, kendini güzel ve zinde hissetme, uzun ve sağlıklı yaşama, dostlarla buluşma yeri. Sağlılklı ve stressiz bir hayatın ön koşulu spor ve konforlu bir zaman geçireceğiniz evinizden sadece asansör mesafesinde uzaklıkta olan ve size ait sosyal tesisinizdir. Yüzme havuzu ve havuzda rahat dinlenme şezlongları, mayolarınızın kuruması için santrifüj cihazı yer almaktadır, ayrıca tüm güncel dergi ve gazeteler dinlenme şezlongunuzda dinlenirken okuyabilmeniz için hazır bulundurulur.Sauna, en yeni spor aletleri ve akademik eğitimli personeli ile fitness salonu, ile tüm misafirlerin rahatını, konforunu ve sağlığını sağlamak amacıyla eksiksiz hizmet ve tüm bu alanlarda ADSL internet hizmeti yer almaktadır . Kendinizi tatilde gibi hissetmeniz için her ayrıntı sizden önce düşünüldü.. 
 
Ortak yönetim planına göre dairenizi kiraya bile verseniz tüm sosyal tesisleri hem siz hem kiracınız kullanabiliyor. Böylelikle dairenizin tüm ayrıcalıklarından faydalanmış oluyorsunuz.
 
VALET PARKİNG HİZMETİ
Valet parking hizmeti ile lobby önünde aracınız teslim alınır siz lobby ye telefon etiğinizde aracınız tekrar emrinize hazır duruma getirilir, araç yıkama, hava kompresörü ve rent a car hizmetlerini, araçlarınızın kasko ve sigortalarının tarihleriyle eksiksiz ilgilenilmesi sağlanır siz gibi aracınız da artık Trend Residence Barbaros in ayrıcalıklı dünyasından sonuna kadar yararlanır.
 
Her şeyden haberdarsınız 
Bina girişi loby yanındaki ve asansör yanındaki LCD ekranlarda classplus portalın’da günlük haber ve gelişmeleri ayrıca tesis ile ilgili bir çok bilgiyi ve trend residence ayrıcalıklarını ve yeniliklerini takip edebilirsiniz.
 
Bu dünyada hiçbir şey canınızı sıkamaz. 
Teknik servis personeliyle tüm konutlarda ve binada elektrik,elektronik ve mekanik sisteminin devamlı olarak bakım onarımı sağlanır dairenizde çıkabilecek en ufak bir teknik sorunda dahili sistemden loby’i aramanız yeterlidir. 
 
Hatırlatalım Trend Residence Barbaros da tam donanımlı su deposu ve jeneratörü sayesinde suyunuz ve elektriğiniz hiç kesilmez.
 
Hijyenik ve temiz bir yaşam 
Sosyal tesisler ve açık alanlar dahil olmak üzere Tüm ortak kullanım alanları özel temizlik personeli ile hijyen kuralları çerçevesinde günün her saatinde periyodik zamanlı olarak temizlenir.
 
Gecenin yıldızı Trend Residence Barbaros da 
Trend Residence Barbaros da dış cephesi özel ısı ve ses yalıtımının daha ötesinde teknolojinin ve son mimari trendlerin detaylarına sahip fuga tasarımlı beton üstünde tik ağacından ahşap kaplamalı bölümleri marka logo ve isminin yer aldığı paslanmaz çelikten yapılan led ışıklandırmalı dev ismi ile şehrin en şık binasıdır. Trend Residence Barbaros da her gecenin yıldızı,çünkü şehrin en havalı ışıklandırma sistemine sahip, güneş batıp gökyüzünde ay göründüğünde yıldızlar ve Trend Residence Barbaros da muhteşem görkemiyle göz kamaştırır ve herkesi imrendirir. 
 
CLASSPLUS yaşamınıza renk katacak 
Tüm daire sahiplerimizin üye olduğu CLASSPLUS hizmeti size ve kiracınıza clup kartı çıkarılır,bu clup kart ile concierge hizmet sağlanır. Bu hizmet sayesinde tiyatro, sinema veya yemeğe mi gitmek istiyorsunuz siz keyfinize bakın hemen clup temsilcinizi arayın organizasyonunuz yapılsın hem de CLASSPLUS avantajlar dünyasının fırsatlarıyla ayrıca birçok etkinlik ve organizasyona özel fiyatlarla davet edilerek yeni bir sosyal yaşantı sağlanmasının yanı sıra bir çok markadan özel indirim fırsatları sağlanmaktadır.
 
Rahatınız için her ayrıntı düşünüldü 
Kuru temizleme ve house keeping hizmeti sadece bir telefonla emrinizde tatil dönüşü evinize gelmeden bizi arayın sizi havalanın da karşılayalım eviniz temizlenerek size hazır hale getirilsin.Profesyonel Residence yönetimi GÖĞÜŞ Rezidans İşletmeleri A.Ş, Trend Residence Barbaros için tüm çalışmalarını tamamladı Residence yönetim planı hazırlandı, tesis kullanım kitapçığı hazırlandı ve hizmet etmek için siz değerli daire sahiplerinin projede yaşama başlamasını bekliyor..
 
Fitness (gym-kardiyo-pilates-kinesis-gravity-yuzme havuzu-power plate ve eniyi en popüler spor ekipmanları en iyi personel training programlarıtecrübeli eğitmenler ve en iyi hizmetler luxury fitness trend spor yaşamınıza yeni bir boyut kazandırıyor.),restoran,güzellik merkezi,uzman diyetisyen programı,
 
Trend Residence Barbaros akıllı ev sistemiyle tasarlanmıştır. Teknolojik altyapısı en son teknolojiye göre oluşturularak dairenizdeki led ekranlarla her şeyi yöneticek çatıdaki meteroloji istasyonuyla anlık hava durumunu öğrenebilir, bina girişindeki filtre sayesinde şebeke suyunuzda sağlığınıza zararlı madde olursa uyarılır, günlük siparişlerinizi tek dokunuşla verebilirsiniz. Üstelik bu özellikler akıllı yapınızın özelliklerinden sadece bir kaçı..
 
Trend Residence Barbaros da yaşayanlar parmak izi tanıyan güvenlik sisteminin huzurunu daima hissedecekler. CCTV olanağı sayesinde de konutlarını istedikleri her yerden kontrol ederken, diledikleri gibi kumanda edebilecekler.
 
Trend Residence Barbaros a baktığınızda, kendinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin bugününe ve geleceğine yaptığınız yatırımı göreceksiniz. 
 
• Tüm dairelerde network sistemi ve internet altyapısı
• 60 kanal dijital TV
• 30 kanal dijital radyo 
• Digitürk aboneliği sayesinde 134 adet TV kanalı
• Dijital receiver olan daireler için 30-40 adet seçme dijital yayınlar
• Tüm dairelerde topraklama tesisatı
• Her dairede 2 harici telefon hattı altyapısı
• Her dairede KALORİMETRE SİSTEMİYLE müstakil sistemle ısıtma
• Mutfaklarda ısı ve gaz dedektörleri, antrede duman dedektörleri
• Her kat holüne yangın ihbar butonu
• Adreslemeli yangın ihbar sistemi
• Ankastre beyaz eşya 
• Klima altyapı tesisatı
• Projede 1. sınıf yerli ve ithal ürünler kullanılacaktır.
 
Güvenlik 
Trend Residence Barbaros deki yaşamınızı dünyalara değişmeyeceksiniz!
• Son deprem yönetmeliği paralelinde gerekli zemin etütleri yapılmıştır
• Uzman hocalardan onaylı zemin raporu ve zemin iyileştirme raporları 
paralelinde tüm statik hesaplamalar yapılmıştır
• Tüm daireler ve asansörden güvenliğin aranabilmesi
• Gerektiğinde güvenlikten dairelerin aranabilmesi
• Tüm mekanların acil enerji gereksinimini karşılayacak güçte jeneratör
• TSE standartlarına uygun, yüksek hızlı asansörler 
• Bina çevresi boyunca renkli yüksek çözünürlüklü ve day&night özellikte kameralar
• Tüm önemli noktalar, vale parking alanı, bina girişi, cadde ve sosyal tesis görüntülerinin izlenmesi ve dijital ortamda kayıt altına alınması
 
Trend Residence Barbaros Dünyası  
 
Modern mimaride yeni bir dönem başlatan ve 7 yılda Türkiye’nin önde gelen konut ve gayrimenkul şirketlerinden biri haline gelen Göğüş Yapı A.Ş. şimdi hayalleriniz kadar büyük bir dünyayı, Trend Residence Barbaros hayata geçiriyor. Bugüne kadar YÜZLERCE MÜŞTERİSİNİN GAYRİMENKUL HAYALİNİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜREN Gögüş Yapı A.Ş.'nin "HAYATIN IŞILTISI " misyonunun geldiği ileri aşamayı gösteriyor.
 
Trend Residence Barbaros Göğüş Yapı A.Ş.'nin büyük KONSEPT DEĞİŞİMİ'nin devamını simgeleyen MUHTEŞEM bir proje. Mimari konsepti kusursuz tasarlanmış, sosyal faaliyetleri sınırsız düşünülmüş, teknolojik altyapısı ve güvenlik donanımı sağlam kurulmuş bir dünya.
Değişen yaşam tarzı ve hızlı yaşam koşullarına karşı "daha az sorumluluk hissedilen bir ev"
konsepti ile yola çıkan Göğüş Yapı A.Ş; Trend Residence lar kendine, sevdiklerine ve işine zaman ayırmak isteyenler için "akıllı" olarak tasarladı.
 
CLASSPLUSS KİRALAMA HİZMETİ:YATIRIMINIZA DEĞER KATACAK MARKA TREND RESIDENCE 
dilediğiniz zaman yaşam alanı dilediğinz zaman ise geliştirdiğimiz farklı kiralama sistemi ile benzersiz bir kazanç olanağı yaratıyor.
 
Mükemmel Yatırım Mükemmel Konum
Residance projeleri tüm dünyada ve son yıllarda Türkiye’de her zaman en popüler projeler olmuştur.nedeni çok geniş bir kullanıcı profili vardır. Özellikle yatırımcılar bu tip projelere yoğun ilgi gösterirler nedeni ise kolay kiraya verilmesi ve yatırım değerine oranla en yüksek kira getirisine sahip olmasıdır.
 
Residence Profili 
Residance'de oturan profilinin kimler olduğu hep merak edilir, işte yoğun talepte bulunan profil; özel şirketler, yeni evli çiftler, öğrenciler, iş adamları, home ofis kullanıcıları, temsilcilikler, elçilikler, yabancı uyruklu görevliler, üniversite öğretim üyeleri, yüksek kira getirisine sahip olmak isteyen bireysel yatırımcılar ve şirketler, devlet kurumları.
 
Trend Residence Barbaros da Premium Daire Konsepti
Trend Residence Barbaros da hayalleriniz kadar güzel bir yaşamı premium daire konseptiyle yaşayacaksınız. Size ait özel bir teras ve dubleks bir daire yaşantısının yanı sıra yıldızları seyredebileceğiniz bir odası ve muhteşem manzarası sizi özel hissettirecek.
 
Trend Residence'de 1+1 ve 2+1 Konsepti
Residance profili genellikle eğitimli kesimdir ve belli bir gelir seviyesi üzerindedir.İstanbul 15 milyon nüfusu sebebiyle Türkiye ile iş yapan her yıl on binlerce şirketi ağırlamakta ve bu şirketlerin büyük çoğunluğu çok maliyetli otel konaklaması yerine bu tip hizmetleri sağlayan 1+1 ve 2+1 daireler satın almakta veya kiralamaktadırlar. İstanbul un diğer bir özelliği de her yıl yüz binlerce öğrenci ve personelini ağırlayan ve vakıf ve devlet üniversiteleri olan bir üniversite şehridir ve her yıl bu sayı daha da artmaktadır. Ayrıca İstanbul bir kongre ve alışveriş merkezidir. AVM sayısındaki hızlı artış birbiri ardın inşaatı başlayan kongre merkezleri bunu açıkca sergilemektedir. İstanbul un diğer bir avantajı ise Avrupa birliği müzakereleri boyunca ve sonrasında kurulan ve kurulucak komisyonların yabancı uyruklu ve Türk çalışanları olmak üzere devamlı yeni istihdamlar yaratıyor olması da 1+1 ve 2+1 e olan yoğun ilgiyi arttıran etmenlerin başında gelmektedir. bu gelişmelerin akabinde şehir merkezine hızlı göç ve her yıl yeni kurulan binlerce özel şirkette talebi devamlı arttırmaktadır. Bu gelişmeler 1+1 ve 2+1 dairelere ilginin ne kadar fazla olduğunun ve ilerleyen zamanlarda da bu ilginin artacağının göstergesidir. 
 
Neden TREND RESIDENCE BARBAROS?
Trend Residence Barbaros İstanbul un merkezi Beşiktaş ın en kıymetli yerinde muhteşem İstanbul boğazının yanıbaşında en yeni proje olma özelliği ve yedi yıldızlı bir otel konforuna sahip yaşantısı ile bölgenin en çok prim yapacak projesidir. Özel satış ve kiralama hizmetleri sayesinde değeri devamlı yükselen bir projedir. Kolay alınır kolay satılır. Özel kiralama hizmetleri ve yüksek kira garantisi vardır.
 
Trend Residence Barbaros Barbaros bulvarının yanıbaşında Beşiktaş vapur iskelesine 5 dakika, Nişantaşı na 5 dakika, en ünlü cafe ve restourantlara 2 dakika, Çırağan ve Dolmabahçe saraylarına 8 dakika, tüm üniversitelerin merkezinde ve servis güzergahlarının üzerinde yer almaktadır, tüm semtlere ulaşımı çok kolay ve yeni proje olma özelliğinin yanı sıra tüm toplu taşıma araçlarının güzergahındadır.
 
Yıldız tarihi dizaynıyla 1870'lerin sivil mimarisinin en iyi örneği olarak İstanbul'un dokusuna renk katıyor. 19. yüzyılın ilk çeyreğinde Osmanlı İmparatorluğu'nu bilim, sanat, tarım ve ticaret alanları dışında mimari ve yerleşim stili -bakımından da etkileyen bu şekiller, batılılaşma hareketlerinin birebir yansımalarıydı. Bu değişim, geleneksel taş ve tahta yapı yerine, taş veya tuğladan yapıldı, 4-6 katlı sıra veya blok rezidanslar ve bahçeli müstakil evler şeklinde değişime uğradı. Bu değişim Yıldız semtinide etkileyerek eşsiz bir konumda olan bölge İstanbul sosyetesinin gözdesi olarak yükseldi.
Eşsiz tarihi yapısının yanı sıra Trend Residence Barbaros' u çekici kılan bir başka özellik de İstanbul'daki konumu. Boğazın kıyısı, şehrin merkezi, eski İstanbul ve İstanbul'un en ünlü moda ve iş merkezi olan Nişantaşı'na , Etiler'e ve Büyükdere bulvarına yakınlığı sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.
 
Yıldız iddialı bir ihtişam sergilerken İstanbul'da, iş hayatının dinamizmini ve sınırsız alışveriş olanaklarını yansıtırken aynı zamanda tarih dolu bambaşka bir dünyanın da izlerini taşıyor.
İster iş, ister tatil, İstanbul'a geliş sebebiniz ne olursa olsun, Doğu ve Batı'nın buluştuğu, eski bir imparatorluğun modern bir metropol ile birleştiği konumu ile, İstanbul'un tüm güzellikleri sadece bir adım ötenizde. Gizemli cami ve minarelerden egzotik çarşılarına, nargilecilerinden kıtaları ve kültürleri tek bir panoramik sahnede birleştiren Boğaz Köprüsü'ne kadar birçok şaheseri sergileyen İstanbul sizleri ağırlamayı bekliyor...
 
Moda ve alışveriş:
Modanın kalbinin attığı şehir istanbul’ da, modanın merkezinde Trend Residence Barbaros da olun. Burası dünya markalarının İstanbulda şube açmak için seçtiği ilk yerdir. Yürüme mesafesinde olan tasarımcıların mağazasından alışveriş yapabilirsiniz. Burası evinizede modayı getirir. İstediğinizde en modern tasarımından, sizin hayallerinizi gerçekleştiricek olan mağazalara ya da antika meraklılarına dönem mobilyalarını sunan en özel antikacılara kadar ne ararsanız herşey size bir adım uzaklıkta. 
İşte bunlardan birkaçı;
• Prada 
• Hermes
• Louis vuitton
• Jimmy choo
• dolce gabbana
• Gizia
• Gucci
• Emporio Armani
• Haremlique
• İsmet mobilya
• Fatih Kıral.
 
Restourantlar ve gece hayatı: 
Sizde boğazın en özel hattında yerinizi ayırtın
İstanbulun muhteşemliğini birde gece görün. Gündüz ayrı koşuşturmaya sahip bu metropolün gece hayatıda farklı güzelliklere ev sahipliği yapar. Gece boğaza vuran şehrin ışıkları, geçen gemiler vapurlar köprünün ihtişamıyla birleşince hayran kalırsınız, gecenize bu tadlar eşlik eder. Bu anlara hep şahitlik etmek istersiniz ama şanslısınız!! Gece hayatının tüm güzelliklerine aynı anda sahip olacağınız Trend Residence Barbaros sizi bu konuda da mutlu ediyor. Güzel bir akşam yemeği mi istediniz ya da boğaz manzarasında eğlenmek?? Dünya mut

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-barbarosyeni-konut-projelerigogus-yapi-trend-barbaros): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451