NEF KAĞITHANE 03

Projeyi Takip Et
Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 490
Konut Seçenekleri : 1+1
Metrekare Aralığı : 49
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 280000
NEF NEF PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Apartments, flats, residences, houses, dorms, suites ve offices olmak üzere farklı yaşamlara ve tarzlara uygun 7 ayrı seride projeler yaratan Nef, her detayında dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan yaşam alanlarıyla diğer tüm projelerden ayrılıyor.
18 katlı bir konut ve 14 katlı bir ofis bloğundan oluşan Nef Kağıthane 03'te 335 konut, 143 ofis ve 12 mağaza yer alıyor. 44 m2 ile birlikte 5 m2 depo olarak düşünülen 1+1 konutlar, birleştirilerek 2+1 ve 3+1 dairelere de dönüştürülebiliyor. Ayrıca bahçeli, balkonlu ve teraslı daire tiplerinin de yer aldığı projede 1+1 konutlar, birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler de elde edilebiliyor. Nef Kağıthane 03, şehrin merkezinde nefes veren yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.
 
Lokasyon
Nef Kağıthane 03, şehrin merkezinde yaşamak veya çalışmak isteyenlerin beklentilerini karşılamak ve hayal ettikleri gibi bir yaşam sunmak için Kağıthane'de hayata geçiyor. Aynı parselde bulunan Nef Kağıthane 11 ve Nef Kağıthane 10 projelerinin yanı sıra, Metro Grossmarket, Bauhaus, Mediamarkt ve Axis alışveriş merkezlerinin yakınında yer alıyor.
Levent'e 2.5 km, E-5'e 1.5 km, Çağlayan'a 1.5 km ve Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2.9 km uzaklıkta bulunan Nef Kağıthane 03'ten TEM'e 5 dakika, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşılabiliyor. Bölgeye yüksek değer kazandıracak Kağıthane Kent Meydanı'nın inşası da Nef Kağıthane 03'ün hemen yanında planlanıyor.
 
Mimari ve Tasarım
Özgün konsept tasarımları ile ünlü ADDON, dünyaca ünlü mimarlık ofislerinin katıldığı tasarım yarışmasını kazanarak Nef Kağıthane 03 projesini tasarladı. Projenin dış mimarisine verilen önemin yanısıra projenin kapı kolundan, asansör tuşuna kadar birçok detay ve Foldhome üniteleri için dünyaca ünlü tasarımcılar ile çalışıyoruz.
Bu pek çok ödüle sahip uluslararası mimar ve tasarımcılar; Coca Cola World, Diesel Denim Gallery,Starbucks Salon tasarımlarını yapan Formavision;Alessi, Bentley, Boffi, Bombay Sapphire, BBB emmebonacina, Cappellini, Kiehl's, Levi's'in tasarımlarını yapan DrorStudio:Guggenheim, Moma, Habitat, Donna Karan, Dom Perignon, IKEA işleriyle bilinen Harry Allen ile TheApartment, LTL Architect ve Alper Böler'dir.
 
Garantili Proje
 
Garantili Proje nasıl oluyor?
Nef'te projelerin maliyeti daha inşaatına ve satışına başlanmadan, ilk günden bankada tutuluyor. Böylece projelerin teslimi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor ve yatırımcı riski sıfırlanıyor.
 
Projenin teslimi ilk günden garantili
*Bağımsız bir şirket tarafından projenin fizibilitesi çıkarılıyor.
*Ortaya çıkan proje maliyetinin tamamı ilk günden bankada tutuluyor.
*Projenin tüm harcamaları eksperlerin raporladığı hakedişlere göre banka kontrolünde ve güvencesinde karşılanıyor.
*Tüm bu sistemle ilgili olarak bankayla bir sözleşme imzalanıyor.
*Projenin teslimi daha ilk gününden garantilenmiş oluyor.
*"Garantili Proje"'yle yatırımcı riski sıfırlanıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

NEF KAĞITHANE 03 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikagithane-yeni-konut-projelerinef-nef-kagithane-03): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451