AIRPORT 24

Projeyi Takip Et
İnönü mh. Muammer Aksoy Cd. Küçükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 133
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 50
Teslim Tarihi : 2016-10-01
Fiyat Aralığı : 234000
24 GAYRİMENKUL24 GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Eminiz ki hepimiz mutlaka, uçak kalkarken ya da inerken aşağıdaki binalara bakıp, hangisinin ne olduğunu anlamaya çalışmışızdır.

Bu, uçak yolculuğunun en keyifli keşiflerindendir…

Şimdi, size daha keyifli bir keşif sunuyoruz. Uçağınızın penceresinden bakarken kendi evinizi seçme ayrıcalığı…

“24” projelerinin konumlandığı her noktada yarattığı farklılıklara şimdi de AIRPORT 24 ekleniyor. Atatürk Havalimanı'na 1.900 metre mesafesi ile konforu gökyüzünden yeryüzüne indiriyor ve en havalı halini sizlerle paylaşıyoruz.

Evinize hoş geldiniz…

 

YAŞAM

Airport 24 tam bir ayrıcalıklar dünyası.

Airport 24, resepsiyon hizmetleriyle bilgilendirme, dayanışma, uyandırma, seyahat danışmanlığı her türlü rezervasyon, araç kiralama, araç sigortalama, özel kurye, teslimat ve noter temini konularında ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyor. Kuru temizleme, terzi, lostra ve eczane günboyunca size hizmet veriyor.

Yolculuk ve organizasyonlar, Airport 24’te sizin için her zaman keyifli olacak. Çünkü, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler ve etkinliklerin bietleri ile tüm ulaşım yollarının biletlerinin temini Airport 24 tarafından gerçekleştiriliyor.

Araç yıkama, yakıt dolumu, lastik değişimi ve transfer hizmetleri yine Airport 24 ayrıcalıklarından bazıları...

 

KAT PLANLARI

Airport 24, İstanbul içinde farklı mimarisi ve ayrıcalıklı olanakları ile keyifli-konforlu-seçkin bir yaşam tarzını benimseyenler için yükselecek olan, deyim yerindeyse tam bir uluslararası yaşam alanı. “Limited Edition” mantığı ile oluşturulan konut ve keyif alanlar ile farklı tarzını hemen hissedeceğiniz bir dünya.

 

Dış Resimler

Kat Planları

İç Resimler

AIRPORT 24 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler