VakıfBank’tan 100 TL’ye varan Bankomat Para hediye

VakıfBank, Bankomat Kart ile yapılan alışverişlerde 100 TL’ye varan ‘Bankomat Para’ kazandırıyor.
VakıfBank’tan 100 TL’ye varan Bankomat Para hediye

Bankomat Kart sahipleri ‘Bankomat Para’larını alışverişlerde kullanabildiği gibi sektörde bir ilk olma özelliğiyle nakit olarak da çekebiliyor.

Müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayışıyla ürün ve hizmetler geliştiren VakıfBank, Bankomat Kart’a eklediği avantajlı özellikleriyle müşterisinin ‘Yanındaki Güç’ olmaya devam ediyor. VakıfBank, Bankomat Kart sahipleri harcadıkça kazandıkları ‘Bankomat Para’larını ister alışverişte kullanıyor, isterse sektörde bir ilk olma özelliğiyle paralarını nakit olarak çekebiliyor. Ayrıca temassız özellik sayesinde işlemler hızla ve güvenle gerçekleşiyor.

100 TL hediye kampanyası

12 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında VakıfBank kart sahiplerine, farklı günlerde yapılacak her 50 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda ise 100 TL ‘Bankomat Para’ hediye ediyor.

SMS’le kayıt yaptırmak gerekiyor

Farklı kartlara sahip olunsa bile her müşterinin bir kez kazanabildiği kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce ODUL yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 rakamını 5724’e göndermek gerekiyor. Kampanya kapsamında kazanılan ‘Bankomat Para’lar 25 Nisan 2019 tarihinde katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel ‘Bankomat Kart’larına yüklenecek.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler